Renginiai

Vaivos Budraitytės ir Jūratės Bratikienės knygos "Gyvenimą keičiantys patarimai" pristatymas

2019 05 10

Viena populiariausių šalies būrėjų ir astrologių, kurios patarimais kasdien vadovaujasi šimtai lietuvių, Vaiva Budraitytė ir leidykla „Alma littera“ kviečia į debiutinės knygos „Gyvenimą keičiantys patarimai“ pristatymo vakarą. 

Žinoma moteris, kurios pasakojimus į knygos puslapius sudėjo žurnalistė Jūratė Butkutė-Bratikienė, teigia, kad, nepaisant šiuolaikinių moterų siekį nuolat atrodyti sėkmingomis ir laimingomis, dauguma jų nuolat kenčia nuo meilės sau trūkumo, desperatiškai trokšta sulaukti pasisekimo ar prisijaukinti laimės paukštę. Supratusi, kad atsakymų, kaip tai pasiekti – vis dar trūksta, ji savo sukauptą patirtį ir žinias pasiryžo paversti knyga, kurioje ne tik atskleidžia savo gyvenimo užkulisius, bet ir dalinasi vertingais sveikatos, grožio ir laimės receptais, o tikinčioms – ir astrologinėmis rekomendacijomis. 

„Astrologijos patariamasis balsas žmonėms turėtų būti stipresnis. Pasaulio lyderiai ir karaliai turi asmenines astrologų komandas, o paprastas žmogus drovisi pripažinti, kad nors retkarčiais ir jam reikia žvaigždžių patarimo. Žvaigždžių pagalba sužinome savo silpnąsias puses, numatome prastesnius gyvenimo periodus. Taip galime reikiamu metu susitelkti, padėti sau ir pasiruošti minkštą pagalvėlę švelnesniam kritimui“, – įžvalgomis dalijasi V. Budraitytė.


0001_gyvenima-keiciantys-patarimai-1905-naujienlaiskis_1568019564-5018a10feb89e20a365ba1b8af21e819.jpg