Renginiai

Knygų pristatymas „Kaip atpažinti toksiškus santykius?“

2020 02 23

Astos Padagaitės romanas „SADISTAS. Meilės istorija“ – tai įelektrinantis, autentika alsuojantis meilės romanas, parašytas žongliruojant sadizmo bei jungizmo sąvokomis ir filosofija. Šiame kontekste autorė gana lengva kalba liečiasi prie kasdienybės, kurioje pinasi jaudinanti moterų bičiulystė, smurtinė istorija, seksas, sunkiausi kertiniai išgyvenimai. Tačiau knyga nėra sudėtingas ir „uždedantis krūvį" socialinių problemų analizavimas, netgi atvirkščiai, tai veikiau įsiurbianti meilės istorija, parodanti meilę be ribų.
Daivos Babilevičienės saviugdos knyga „Uždaryk duris iš kitos pusės“ padeda suvokti ir atpažinti, kokie santykiai emociškai žlugdo; kaip atpažinti toksiškų žmonių elgesio modelius; kodėl tapai auka; kaip užtrenkti duris emociniam smurtui; kaip išmokti save gerbti, mylėti ir eiti pirmyn.
Donato Paulausko knyga „Kam reikalingi verkiantys vyrai“ – asmeniški ir atviri tekstai apie gyvenimą tradicinio vyriškumo persmelktoje aplinkoje, atkakliai bandant perprasti „vyrų pasaulio“ taisykles ir pagal jas gyventi. Remdamasis asmeninėmis istorijomis ir patirtomis situacijomis, autorius apžvelgia daugelį temų, taip dėliodamas tradicinio vyriškumo dėlionę ir kartu ieškodamas jai alternatyvų. Nuoširdžiais, atvirais, ironiškais, kai kada tiesmukais tekstais autorius aprašo svarbias, bet retai įvardijamas vyrų tapatybės temas: tėvystę, santykius, vyrišką draugystę, emocijas, kūną ir charakterį.
Pristatymą moderuos Dovilė Filmanavičiūtė.
Renginys vyks Vilniaus knygų mugėje, „Litexpo“ 1.2 salėje vasario 23 d. 14 val.
0001_img_3539_1584710230-dc54b3dc979cc3c3df96625368bfeeb7.jpg