Renginiai

Diskusija „Savęs pažinimas kaip kelias į vidinę darną“

2020 02 22

Laimos Kybartienės knyga „Koralų šypsenos“ kviečia apkabinti save jaukiomis mintimis! Autorė tikisi, kad šis kūrinys bus tarsi siūlo galas rasti savyje jėgų, pakilti nuo kėdės, atidaryti duris ir žengti į nežinią su visomis baimėmis ir talentais. Išmintimi ir amžina jaunyste spinduliuojanti moteris, žvelgdama į savo gyvenimo kelią, apnuogina sielą, dalijasi patirtimis, įžvalgomis apie grožį, gerumą, skausmą, stiprybę, ir toli gražu ne tobulą supratimą apie būtį.
Lavija Šurnaitė knygoje „Pakeliui su savimi“ kviečia surasti savo kelią, kuriuo reikia eiti, nesvarbu, koks vingiuotas jis būtų. Šis kelias yra būtent mūsų, o plaukti reikia ne prieš srovę, ne pasroviui, bet ten, kur reikia – pakeliui su savimi. Autorė tiki, kad knygoje aprašyti jos ir artimų moterų išgyvenimai bei patirtys padės įveikti sudėtingus gyvenimo etapus ir taps paguoda, ramsčiu, įkvėpimu bei padrąsinimu.
Ramintos Lapinskaitės knyga „Taika su savimi“ skirta moterims, kurios ilgisi savęs: ieško savo kelio, arba jau radusios, žengia juo, pasitikėdamos savimi atvira širdimi. Tai – kūrinys apie moteriškos bendrystės galią, neišsemiamus meilės lobynus ir paprastą laimę šiame beprotiškai skubančiame pasaulyje.
Pokalbį su knygų autorėmis L. Kybartiene, L. Šurnaite ir R. Lapinskaite moderuos Lina Gabrijolavičienė, mintimis taip pat dalinsis Nida Vildžiūnaitė ir Vitalija Pilipauskaitė.
Renginys vyks Vilniaus knygų mugėje, „Litexpo” 5.1 salėje vasario
22 d. 10:15 val.
0001_surnaite_1584704440-f235adba3a6fed93d78818507f94eda7.jpg