Naujienos

Veido mankštos trenerė V. Baltramiejūnienė: Minimalus kosmetikos kiekis ir maksimalus pasitikėjimas savimi – geriausias grožio derinys“

2018 04 17

Norint turėti nepriekaištingą veido odą ir nešvaistyti pinigų brangioms veido priežiūros priemonėms, tereikia kasdien bent kelias minutes skirti veido mankštai. Tuo įsitikinusi vienintelė sertifikuota veido mankštos (angl. facebuilding) trenerė Lietuvoje Viktorija Baltramiejūnienė. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Veido revoliucija. Jaunystės eliksyras – tavo rankose!” specialistė atskleidžia, kaip veido mankšta įvykdė revoliuciją grožio srityje.

V. Baltramiejūnienė įsitikinusi – veido mankštą galima vadinti svarbiausia XXI amžiaus grožio tendencija, tačiau sako, kad grožis, visų pirma – pasitikėjimo savimi ir subtilios kosmetikos derinys. Iškeitusi teisininkės darbą į veido mankštą, knygos autorė tikina galinti padėti bet kuriam veidui – juolab, kad jį pakeisti galima vien mankšta ir savimasažu.

„Revoliucija mano pačios veide taip pat prasidėjo nuo veido mankštos, kuri pakeitė ne tik mano veidą ir gyvenimo būdą, bet ir profesiją. Dirbdama teisininke tikrai dirbau, o dabar mėgaujuosi, nes mano veikla – pozityvi, lavinanti ir teikianti daug džiaugsmo. Dirbu tik su manualinėmis technikomis – jokių procedūrų, aparatų, veido raukšles naikinančių priemonių ar kosmetikos pas mane nerasite“, – pasakoja veido mankštų trenerė.

V. Baltramiejūnienės teigimu, didžiausia žmonių daroma klaida – tik veido odai skiriamas dėmesys. Veido mankštos trenerė sako, kad norint pasiekti puikių rezultatų, reikia skirti dėmesio visiems veido odos sluoksniams.

„Neretai žmonės mano, kad aktyviai prižiūrėti reikia tik veido ovalą. Po tokios priežiūros turime daug veidų, kurie gyvena atskirus gyvenimus nuo savo kaklo ar dekoltė. Oda yra tik išorinis veido sluoksnis, po kuriuo slepiasi visas pasaulis – raumenys, kraujotaka, kaulai, riebalai ir t. t. Veido mankšta išsklaido daugybę panašių mitų, nors dar tenka įrodinėti, kad tai nėra laiko ir jėgų švaistymas“, – sako veido mankštų trenerė.

Knygos autorė įsitikinusi, kad stresas – pagrindinė griaunamoji veido grožio jėga ir atskleidžia, kad klientai pas ją dažnai kreipiasi po itin didelių gyvenimo sukrėtimų.

„Aukštas streso lygis labai atsispindi žmogaus veide. Į mane dažnai kreipiasi žmonės po didelių gyvenimo sukrėtimų – ligos, artimųjų netekties ar problemų darbe ir sako, kad tiesiog nebeatpažįsta savęs veidrodyje. Šie atvejai būna sunkiausi, nes tenka dirbti kompleksiškai ir pripažinti, kad greito rezultato nebus. Vis tik, kai pradedame skirti sau bent truputį laiko ir matome pasikeitusį vaizdą veidrodyje – gyvenimas irgi nušvinta visai kitomis spalvomis“, – sako autorė.

V. Baltramiejūnienės teigimu, veido mankštos rezultatai būna akivaizdūs – lygesnė kakta, mažesnės arba išsilyginusios raukšlės, sumažėjęs pagurklis, pakilę skruostai ir lūpų kampučiai, ryškesnis veido kontūras bei sveika odos spalva.

„Pirmieji apčiuopiami rezultatai matomi jau po dviejų savaičių teisingos veido mankštos. Sąmoningai sakau – teisingos, nes gali užtrukti teisingos technikos įsisavinimas. Po to, kai rankos ir veido raumenys išmoks pratimus, tikrai užtruksite mažiau, o šios laiko investicijos atsipirks su kaupu“, – sako autorė.

Ji tikina – debiutinė knyga „Veido revoliucija“ yra itin konkreti bei suskirstyta į dvi dalis – teorinę ir praktinę. Teorinėje dalyje surašytos rekomendacijos veido mankštai ir dažniausiai užduodami klausimai, o praktinėje – pratimai tiems, kurie nori pradėti efektyviai dailinti savo veidą.

„Kiekvienas pratimas aiškiai parodytas nuotraukose. Be jų, knygoje taip pat įvardintos pratimuose daromos klaidos, kurios leidžia be baimės mankštinti veidą namuose. Knygos pabaigoje paruošiau skaitytojams siurprizą ir įdėjau savo sukurtą savimasažą „SOS“, – atskleidžia autorė.

Viktorija Baltramiejūnienė – vienintelė sertifikuota veido mankštos (angl. facebuilding) trenerė Lietuvoje, mioplastikos veido masažo specialistė, įvairių televizijos laidų apie veido grožį dalyvė. Taip pat nuolatinė konferencijų, renginių apie grožį ir natūralumą dalyvė. V. Baltramiejūnienės tikslas – parodyti moterims, kad žmogaus rankos ir veido raumenys gali daryti stebuklus.

Viktorijos Baltramiejūnienės knygą „Veido revoliucija. Jaunystės eliksyras – tavo rankose!” išleidusi leidykla „Alma littera“ jau daugiau kaip 25 metus vykdo savo misiją – skatina pažinimo ir skaitymo poreikį, teikia pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Viena didžiausių leidyklų Lietuvoje „Alma littera“ leidžia knygas suaugusiems, vaikams ir paaugliams, šviečiamąją ir mokomąją literatūrą.