Naujienos

Naujoji bestselerio autoriaus Alex Monaco knyga kviečia nusimesti sielos drabužius

2018 06 05

Sakoma, kad žmogus gimsta kaip baltas popieriaus lapas, todėl jo elgesys – ugdymo ir auklėjimo rezultatas. Tačiau būna, jog ir suaugę žmonės, nepriklausomai nuo savo pastangų, atsiduria tokiose situacijose, kurių metu atsiskleidžia jų vaikiškos patirtys, išmokti neteisingi elgesio modeliai ar nepasitikėjimas savimi. Gyvenimo provokatoriumi vadinamas rašytojas ir gyvenimo tikslų koučeris Alex Monaco naujoje leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Sielos drabužiai“ ragina nusimesti nepasitikėjimą kuriančias abejones ir įpročius, kurie trukdo laimingam gyvenimui.

„Stiprus žmogus yra tas, kuris padeda kitiems išbristi iš problemų. Ir jei yra manančių, kad žmonių negalima pakeisti – jie klysta, tokie žmonės tiesiog dar nerado juos įkvepiančio žmogaus“, – teigia daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose turintis ir didelio  pripažinimo sulaukusio bestselerio „Laimingi šunsnukiai“
autorius Alex Monaco.  

Gyvenimo provokatorius, kuris save ir savo gerbėjus kasdieną įkvepia kelti vis aukštesnius gyvenimo tikslus, atskleidžia, kad tik jų įkvėptas pasiryžo parašyti antrąją knygą, kuri, pasak jo, dar gilesnė bei atviresnė.

„Knygoje sutiksite išmintingą ir kilnų mokytoją Darių, jo priešingybę milijonierių Viktorą, kuriam rūpi tik garbė, o jo žmonai – tik grožis bei pagrindinį herojų Alex, kuris, patirdamas daugybę išgyvenimų, vis ieško atsakymų į sau keliamus klausimus. Įtempto siužeto veiksmas rutuliojasi Lietuvoje, Monake, Prancūzijoje ir Italijoje – ir tai nėra išgalvota istorija“, – siužeto vingius atskleidžia A. Monaco.

Autorius prisipažįsta norėjęs sukurti ne tik intriguojančio siužeto romaną, bet ir pačią nuoširdžiausią kada nors parašytą knygą. Tačiau knygoje nevengiama ir paslapčių, metaforų bei klausimų, į kuriuos turės atsakyti patys skaitytojai. Vis tik svarbiausiu žmogaus projektu A. Monaco vadina ne knygas, o jo paties gyvenimą.

„Pirmoji mano knyga buvo tarsi skanus koktelis, tačiau naujoji – ilgai išlaikytas, gurmaniškas ir prabangus vynas, kurio skonį įvertins net ir profesionalai. „Sielos drabužiai“ yra daugiasluoksnis romanas, kurį galima skaityti įvairiomis progomis. Vieniems jis taps įrankiu geram laiko praleidimui, o kiti jame atras daugybę gyvenimą keičiančių patarimų“, – sako A. Monaco.

Būsimiems skaitytojams gyvenimo tikslų koučeris linki į savo gyvenimą, tikslus ir svajones pažvelgti rimčiau, skirti jiems tiek pat darbo ir pastangų, kaip ir kuriant didžiulę korporaciją.

„Vieni tapo paveikslus, kiti kuria dainas, o treti įmones, bet protingiausia iš pradžių sukurti save.  Vaikystėje mes visi pasitikėjome savimi, tačiau vėliau išmokome neteisingų elgesio šablonų – išmokome nepasitikėti, todėl dabar turime išsikelti naujus tikslus ir siekti gyvenimo pilnatvės“, – įsitikinęs autorius.

Alex Monaco – prieš keletą metų išleistos ir bestseleriu tapusios knygos ,,Laimingi šunsnukiai” autorius ir verslininkas, dažnai vadinamas tiesiog gyvenimo provokatoriumi. Alex yra internetinio įvaizdžio studijos www.adf.lt įkūrėjas ir sėkmingiausių Lietuvoje online mokymų www.laimingos.lt, www.onbo.lt ir www.onbotraining.com bendraįkūrėjas. Pastaroji saviugdos mokymų svetainė buvo įvertinta ir apdovanota Masačiusetso technologijos universitete.

A. Monaco knygą „Sielos drabužiai“ išleidusi leidykla „Alma littera“ jau daugiau kaip 25 metus vykdo savo misiją – skatina pažinimo ir skaitymo poreikį, teikia pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Viena didžiausių leidyklų Lietuvoje „Alma littera“ leidžia knygas suaugusiems, vaikams ir paaugliams, šviečiamąją ir mokomąją literatūrą.