Naujienos

B. ir M. Obamų knygų leidybos teisės patikėtos leidyklai „Alma littera“

2017 09 01

Leidykla „Alma littera“ lietuviškai išleis naujas buvusio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Barako Obamos ir buvusios pirmosios ponios Michelle Obamos knygas.

Leidyklos „Alma littera“ vadovė Danguolė Viliūnienė džiaugiasi galėdama pranešti, kad jos vadovaujama leidykla lietuviškai išleis dvi atskiras knygas, kurias parašys buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Barakas Obama ir buvusi pirmoji ponia Michelle Obama.

„Prezidentas Barakas Obama jau yra parašęs tris knygas, kurios sulaukė milžiniško skaitytojų dėmesio. Neabejoju, kad Barako ir Michelle Obamų knygos bus aktualios ir įdomios daugeliui skaitytojų. Savo charizma bei stiprios lyderystės įgūdžiais Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas ir pirmoji ponia jau įėjo į istoriją, todėl, esu tikra, kad jų knygų pasirodymas, taps labai laukiamu įvykiu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje“, – pasakoja D. Viliūnienė.

Informacija apie knygas, įskaitant jų pavadinimus ir paskelbimo datą, bus paskelbta ateityje.

B. ir M. Obamų knygos leidybos teises laimėjusi leidykla „Alma littera“ jau daugiau kaip 25 metus vykdo savo misiją – skatina pažinimo ir skaitymo poreikį, teikia pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Viena didžiausių leidyklų Lietuvoje „Alma littera“ leidžia knygas suaugusiesiems, vaikams ir paaugliams, šviečiamąją ir mokomąją literatūrą.