Autoriams

Leidykla „Alma littera“ yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. 

Mums svarbi knygos kokybė – tekstas, vaizdas ir jausmas, kurį ji sukelia skaitytojui. Leidykla yra didelę patirtį turinti, motyvuota ir kūrybiška komanda, čia visi nariai svarbūs, papildo vienas kitą skirtinguose knygos leidybos etapuose. Kiekvienas leidyklos darbuotojas – nuo leidinių vadovų, vertėjų, redaktorių iki duomenų analitikų – yra savo srities profesionalas. Išleisdama knygą į kelionę pas skaitytoją ši komanda sudeda visą savo energiją ir tikėjimą. Juk mus vienija itin svarbus dalykas – didžiulė meilė knygai.

„Alma littera“ glaudžiai bendradarbiauja su knygų autoriais, suteikia visapusišką palaikymą ir paslaugas: knygos greitai ir kokybiškai suredaguojamos, parengiamos spaudai, sklandžiai išleidžiamos ir platinamos visoje rinkoje: nuo knygynų, e. parduotuvių iki prekybos centrų. Leidykla savo autoriams gali pasiūlyti vienas geriausių sąlygų rinkoje.

Aktyviai populiariname savo autorius ir jų kūrybą, turime rinkodaros patirties ir žinių, plačias reklamos galimybes, dedame maksimalias pastangas, kad autorių kūriniai taptų žinomi plačiajai visuomenei. Esame šalia autoriaus ir visada skatiname juos būti aktyvius, prisidėti prie savo knygos viešinimo. Leidykloje „Alma littera“ ypač palanku pradėti savo kaip rašytojo karjerą arba ją tęsti geriausiomis sąlygomis.

Rankraščius ar knygos projekto idėją siųskite rankrasciai@almalittera.lt. Prašome, taip pat pateikti keletą sakinių apie save. Jei rankraštis sudomins leidyklos komisiją, susisieksime su Jumis dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Konkursai

 

 

Vaikai laukia naujų, įdomių, modernių knygų ir jei norime užauginti skaitančią kartą, turime jiems tokių knygų pasiūlyti. Leidykla „Alma littera“ ieško kūrėjų, apdovanotų lakia fantazija, kūrybiškų, nestokojančių minčių, įdėmiai stebinčių vaikų pasaulį ir galinčių apie jį pasakoti naujoviškomis, netikėtomis formomis. Vaikų literatūros konkurse kviečiame dalyvauti rašytojus ir dailininkus, kūrėjų ir autorių grupes. Nesvarbu, ar dar tik pradedate rašyti knygas, ar jau esate žinomas, įvertintas autorius, kuriantis vaikams arba suaugusiesiems. Visi kūriniai laukiami!

DAUGIAU

Paauglių ir jaunimo literatūros konkurse (toliau – Konkursas) kviečiame dalyvauti visus kuriančiuosius literatūrą jaunam skaitytojui. Nesvarbu, ar esate niekam nežinomas, pradedantis kurti žmogus, ar pripažintas, brandus autorius, visi rankraščiai laukiami. Tuos, kuriems nepasiseks laimėti šiemet, skatiname tobulinti rankraščius ir vėl dalyvauti. Galimybė būti įvertintam autoritetingos komisijos ir gauti jos įžvalgas apie pateiktą kūrinį taip pat yra didelė vertybė.

 

DAUGIAU