Autoriams


Esame atviri autoriams ir jų idėjoms 

„Alma littera“, viena didžiausių leidyklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, bendradarbiauti kviečia literatūros profesionalus ir dar tik pradedančius rašytojus, vertėjus, knygų iliustruotojus ir kitus savo sričių specialistus.

Mums svarbi knygos kokybė – tekstas, vaizdas ir jausmas, kurį ji sukelia skaitytojui.

„Alma littera“ leidyklos autoriams suteikia visapusišką palaikymą ir paslaugas: knygos kokybiškai suredaguojamos, parengiamos spaudai, išleidžiamos ir platinamos visoje rinkoje: nuo knygynų, e. parduotuvių iki prekybos centrų.

Aktyviai populiariname savo autorius ir jų kūrybą, turime rinkodaros patirties ir žinių, plačias reklamos galimybes, dedame maksimalias pastangas, kad autorių kūriniai taptų žinomi plačiajai visuomenei. Esame šalia autoriaus ir visada skatiname juos būti aktyvius, prisidėti prie savo knygos viešinimo.

Mūsų leidykloje ypač palanku pradėti savo kaip rašytojo karjerą arba ją tęsti geriausiomis sąlygomis.

Norinčiųjų tapti leidyklos autoriais, prašome pateikti pasiūlymą.

DAUGIAU

 

Konkursai

 

 

Vaikų literatūros konkursas 2022

Vaikai laukia naujų, įdomių, modernių knygų ir jei norime užauginti skaitančią kartą, turime jiems tokių knygų pasiūlyti. Leidykla „Alma littera“ ieško kūrėjų, apdovanotų lakia fantazija, kūrybiškų, nestokojančių minčių, įdėmiai stebinčių vaikų pasaulį ir galinčių apie jį pasakoti naujoviškomis, netikėtomis formomis. Vaikų literatūros konkurse kviečiame dalyvauti rašytojus ir dailininkus, kūrėjų ir autorių grupes. Nesvarbu, ar dar tik pradedate rašyti knygas, ar jau esate žinomas, įvertintas autorius, kuriantis vaikams arba suaugusiesiems. Visi kūriniai laukiami!

DAUGIAU

 

Paauglių literatūros konkursas 2022

Paauglių ir jaunimo literatūros konkurse (toliau – Konkursas) kviečiame dalyvauti visus kuriančiuosius literatūrą jaunam skaitytojui. Nesvarbu, ar esate niekam nežinomas, pradedantis kurti žmogus, ar pripažintas, brandus autorius, visi rankraščiai laukiami. Tuos, kuriems nepasiseks laimėti šiemet, skatiname tobulinti rankraščius ir vėl dalyvauti. Galimybė būti įvertintam autoritetingos komisijos ir gauti jos įžvalgas apie pateiktą kūrinį taip pat yra didelė vertybė.

 

DAUGIAU

 

Suaugusiųjų literatūros konkursas 2022

Norėdami paskatinti lietuvių autorius kurti ir siekdami skaitytojams pasiūlyti kuo daugiau gerų grožinių knygų, nuo 2021 m. rengiame Suaugusiųjų literatūros konkursą.

Jame kviečiame dalyvauti visus grožinės literatūros suaugusiesiems kūrėjus. Nesvarbu, ar esate niekam nežinomas, pradedantis kurti žmogus, ar pripažintas, brandus autorius, visų jūsų rankraščiai yra laukiami!

 

DAUGIAU