Alma littera grupė

Alma littera

„Alma littera“ yra didžiausia suaugusiųjų, vaikų ir paauglių literatūros leidykla Lietuvoje. 1990 m. lapkričio 16 d. įkurta leidykla leidžia geriausius, populiariausius pasaulio rašytojų kūrinius ir lietuvių autorių kūrybą. Vienas svarbiausių leidyklos tikslų – pateikti įvairių ir vertingų knygų, todėl jos vardas siejamas su visapusiška kokybe.

Jau 30 metų leidykla vykdo misiją skatinti pažinimo ir skaitymo poreikį, teikti pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Tikėdama turinio galia ir stebėdama šiuolaikiškas jo formas leidykla ateitį pasitinka su nauja vizija – tapti turinio namais, kuriančiais naujas patirtis.

Leidykla „Alma littera“ yra Lietuvos leidėjų asociacijos narė. Ji bendradarbiauja su viso pasaulio leidyklomis. Kasmet visuomenei pristatome iki 300 naujų knygų pavadinimų. „Alma littera“ autoriai ir leidiniai kasmet pelno įvairiausius apdovanojimus Lietuvoje ir užsienyje.

Leidykla vysto populiariausią prekių ženklą vaikams Lietuvoje „Kakė Makė“, kitose pasaulio šalyse žinomą kaip „Nelly Jelly“, organizuoja kasmetinius Vaikų, Paauglių ir Suaugusiųjų literatūros konkursą, dalyvauja ir remia įvairias socialines akcijas bei iniciatyvas.

 

„Alma littera“ įmonių grupė

UAB „AL holdingas“ – patronuojanti įmonė, valdanti didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę "Alma littera". Įmonė - paslaugų centras. Įmonės skyriai rūpinasi kokybišku ir efektyviu informacinių technologijų, finansų ir apskaitos, turto valdymo, teisės ir žmogiškųjų išteklių paslaugų suteikimu kitoms grupės įmonėms.

UAB „ALG knygynai“ – knygynų tinklas „Pegasas“. Tinklą sudaro 34 knygynai, iš kurių 8 - veikiantys franšizės pagrindu, 18-oje Lietuvos miestų. Knygynai siekia pokyčių – tampa istorijų namais, kuriuose ne tik parduodamos knygos, bet ir organizuojami renginiai, knygų pristatymai.

UAB „ALG logistika“ - veikla prasidėjo 2003 metais. Logistikos padalinys ėmė teikti tiekimo kontrolės ir logistikos paslaugas vidinėms įmonių grupės bendrovėms, po kelerių metų išplėtė teikiamų paslaugų spektrą – pradėjo aptarnauti B2B ir B2C sektorius bei persikėlė į logistikos centrą Laisvojoje ekonominėje zonoje Kaune.

UAB „Alma littera“ - 1990 metais pradėjusi veiklą, šiandien didžiausią rinkos dalį užimanti literatūros, skirtos suaugusiesiems, vaikams ir paaugliams, leidykla, kurios siekis – skatinti pažinimo džiaugsmą.

UAB „Alma littera sprendimai” - pagrindinė knygų prekių platintoja Lietuvos rinkoje, veikianti nuo 2002 m. ir šiandien atstovaujanti daugiau nei 90 įmonių bei tiekianti prekes daugiau nei 1000 mažmeninės prekybos vietų.

UAB "Knygų klubas" - El. prekybos svetainė ir didžiausias „Alma littera“ knygų pardavimo internetu kanalas, siūlantis patrauklias kainas ir siekiantis būti patogia e-prekybos platforma, diegiant naujinius ir pildant kliento lūkesčius. 

UAB „Arpresa“ - geriau žinoma kaip projektas „Didysis žaidimas“ Lietuvoje, kuris startavo 2005 metų. Tai patrauklus knygų, muzikinių kolekcijų, grožio, sveikatos bei buities prekių prekybos būdas pagal pasaulyje naudojamą tiesioginės rinkodaros kompanijos Reader‘s Digest modelį.

SIA „RD Baltic“ - projektas „Didysis žaidimas“ Latvijoje.

RD DIRECT ESTONIA, OÜ - projektas „Didysis žaidimas“ Estijoje.

UAB „Šviesa“ - daugiausia patirties turinti Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla, kuri įkurta 1945 metais, nuo 2005 metų leidykla pradėjo ir elektroninės leidybos veiklą – pradėti kurti integruoto mokomojo turinio sprendimai, skaitmeninės kartos mokymosi klasė eduka.lt. Leidyklos komanda, siekia kad vaikai kasdien eksperimentuotų, atrastų, gilintųsi ir augtų žingeidūs. 

VšĮ „Šiaurės licėjus“ - mokymosi įstaiga, kurioje mokymo programa sudaryta remiantis Lietuvos bendrosiomis ugdymo programomis ir taikomi Šiaurės šalių ugdymo principai, o kompetentingi pedagogai padeda mokiniams tobulinti XXI a. svarbias kompetencijas. Pagrindinis Šiaurės licėjaus partneris – leidykla „Šviesa“. 

VšĮ „Atradimų namai“ - darželis „Aukštyn kojom“ kuris vadovaujasi demokratinio ugdymo principais, jame dirbantys pedagogai siekia neprarasti amžino smalsumo ir padėti vaikams rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Darželyje vertinamas skaitymo laikas ir praktikuojama lauko pedagogika. 

UAB „Alma littera turtas“ – įmonė, valdanti grupės nekilnojamąjį turtą.

UAB „Alma littera pramogos“ – grupės pagrandukas, naujausiai įsteigta įmonė, valdanti pramogų erdves šeimai „Kakės Makės pasaulis“.

 
 ALMA LITTERA PRIVATUMO POLITIKA