62c2c3634991981ac32637d76408763efb11751a_Pazinkime_Lietuvos_gyvunus.jpg

Pažinkime Lietuvos gyvūnus

Selemonas Paltanavičius

Selemonas Paltanavičius „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“

Vaikams nuo 7 m. 


Gamtininkas Selemonas Paltanavičius mažiesiems gyvūnų mylėtojams ir visiems, norintiems pažinti lietuviškąjį gyvūnijos pasaulį, dovanoja iliustruotą knygą „Pažinkime Lietuvos gyvūnus".


Lietuvoje gyvena daugybė įdomių vabzdžių, varliagyvių, roplių, žuvų, žinduolių, paukščių, bet ar vaikai juos pažįsta? O ką miesto vaikas žino apie naminius gyvūnus? Štai Selemonas Paltanavičius apie gyvūnus žino labai daug ir mielai dalijasi patirtimi.


Knyga „Pažinkime Lietuvos gyvūnus" gausiai iliustruota puikiomis nuotraukomis ir nuotaikingais piešinėliais, o trumpi pasakojimai supažindins su gyvūnais ir išmokys juos atpažinti miške, sode, kaime, parke ar kieme. Kad ši pažintinė kelionė neprailgtų, joje vaikus lydės geri bičiuliai – Paulius ir Sigutė.

Knygoje vaikai taip pat  ras mįslių, patarlių, žaidimų, taip pat patarimų, kaip bitutėms įrengti girdyklą ar pastatyti namus ežiui.


Gyvūnai – mūsų bičiuliai. Pažinkime juos ir draugaukime!


„Pažinkime Lietuvos gyvūnus“

Skatina smalsumą

Supažindina su įvairiais gyvūnais

Skatina meilę gamtai ir atsakomybės jausmą

Pateikta daug faktų, patarimų ir įdomybių


Už nuostabias pasakas ir puikias pažintines knygas vaikams Selemonas Paltanavičius apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigta Vaikų literatūros premija!


Ieškokite ir kitų puikių Selemono Paltanavičiaus knygų: „Sniego žmogelių žiema“, „Gandriuko metai“, „Šuniuko metai kaime“.


Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090101742
Formatas: 27,7x23,5x1,5
Puslapių skaičius: 168
Leidimo metai: 2011-11-28