Monstropedija. Spalvink, spręsk ir sužinok, KAS TIE MONSTRAI?

Nėra Autoriaus

„Monstropedijos“ leidinių šeimą papildė NAUJIENA – veiklos knygelė KAS TIE MONSTRAI? Spalvink, spręsk ir sužinok. Čia rasite visą tiesą apie monstrus, jų kilmės istoriją ir smagių monstrų kasdienybės detalių. Tai tarsi galimybė kiekvieną monstrą „pačiupinėti“ iš arčiau ir pasitelkus fantaziją pasinerti į monstrų pasaulį, kuriame vaikas su pasimėgavimu nardys įvairiais užduočių labirintais.


·         Lyg apsukrusis detektyvas išsiaiškins, kokią išdaigą iškrėtė KIPŠIS ir kaip iš punktyrinių taškelių gimsta monstras MURMURAS.

·         Fantazuos, kokia KŪTVĖ susiveltų iš nuosavų nešukuotų plaukų.

·         Spręs rebusus ir suks galvą, kas paguodžia SRIŪBĘ, kaip gimė SNIFĖ ir ką spintoje labiausiai mėgsta rūšiuoti SPINČIUS, o PUČKIUI padės ieškoti išėjimo iš klaidžių labirintų.

·         Monstro pasas irgi bus, bet prieš tai dar reikės sukurti TIKRĄ savo monstrą, gimusį iš meilės.

 

Ir tai tik keletas įtraukiančių užduočių, kurios lavins vaiko vaizduotę, emocinį intelektą ir smulkiąją motoriką, ugdys kūrybiškumą, mokys sutelkti dėmesį ir leis iš arčiau susipažinti su draugišku monstrų pasauliu.

 

 „KAS TIE MONSTRAI? Spalvink, spręsk ir sužinok“ knygelė skirta 5–7 metų vaikams, bet, padedant suaugusiajam, puikiai tiks ir jaunesniems monstrų mylėtojams.

 

Svarbi informacija tėveliams: monstrų gerbėjai iš rankų nenorės paleisti gerai nudrožtų pieštukų ar ryškiai piešiančių flomasterių, nes knygelė turi mistinę galią – nuo jos sunku atsitraukti!

 

 Monstropedija – nauja leidinių šeima 6–9 metų vaikams, tarsi „Vikipedija“ supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Šios knygos leis į pasaulį pažvelgti kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip dar įdomiau!

 „Monstropedija“ leidiniai, pasitelkdami unikalias būtybes – monstrus, padės ugdyti emocinį intelektą, lavinti skaitymo, loginio mąstymo įgūdžius ir praplės akiratį netikėtomis temomis. 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090146019
Formatas: 29,5x21,5x0,2
Puslapių skaičius: 16
Leidimo metai: 2021-06-10

Kitos autoriaus knygos