65e7a5810113691a1b66c2dfdb937365e0fddad1_cdb_Marcios_p1.jpg

Marčios

Nėra Autoriaus

Reičelei visada svarbiausia buvo šeima. Trys sūnūs – didžiausias jos pasididžiavimas, paguoda ir džiaugsmas. Jiems ir vyrui Antoniui moteris atidavė visas jėgas ir laiką, jautėsi svarbiausiu žmogumi jų gyvenime.

Tačiau vaikai užaugo ir Reičelės įtaka sūnums ir vyrui ima silpti: Antonis vis dažniau užsidaro palėpėje ir tapo paveikslus, o sūnų gyvenime jos vietą užima kitos moterys.

Vyresnėlių sūnų žmonos dar gana ramiai priėmė savo vyrų prisirišimą prie motinos ir leido anytai kištis į jų gyvenimą, bet į šeimą atėjus jauniausiai marčiai Šarlotei tampa aišku: šios gausios šeimos laukia dideli pokyčiai.

Šarlotės maištas prieš anytos įtaką sudrumsčia šeimos idilę ir atveria visų slopintus jausmus, nuoskaudas, troškimus. Ne tik Reičelei, bet ir sūnums, marčioms teks peržiūrėti savo gyvenimą ir santykius su artimaisiais.

Ar jiems pavyks artimiesiems duoti laisvę gyventi savo gyvenimus ir rasti būdą, kaip likti kartu?

Joanna Trollope skaitytojų mylima už gebėjimą užčiuopti ir labai tikroviškai pavaizduoti situacijas, į kurias patenka šiandienos žmonės. Šįkart rašytoja atsigręžia į amžinas problemas: marčių ir anytų, motinų ir sūnų santykius. Situacijose, į kurias patenka knygos personažai, save atpažins ir knygos skaitytojai.

Joanna Trollope puikiai jaučia ir geba atskleisti žmonių mąstymo ir elgesio niuansus. Žmones ir aplinkybes, į kurias jie pakliūva, ji vaizduoja nepaprastai tikroviškai ir su meile.

Sunday Express

 

Joanna Trollope meistriškai atskleidžia dvejones, su kuriomis susiduria dabartinis žmogus, ir pažvelgia į jas iš įvairių pusių.

The Times

 

Joanna Trollope yra nepralenkiama vaizduojant žmonių santykius.

Daily Telegraph

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090110867
Formatas: 24,1x15,3x2,4
Puslapių skaičius: 264
Leidimo metai: 2013-08-14
Vertėjas: Danguolė Žalytė

Kitos autoriaus knygos