33aaca474ca8cf50528704164a126e6323b08136_Mano_dienorastis_Kake_Make.png

Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make

Nėra Autoriaus

Pirmieji žingsniai, pirmieji žodžiai, šypsena, dantukas – tėveliai nuo pat gimimo stengiasi užfiksuoti visas svarbiausias vaiko gyvenimo akimirkas.  Visi mažylio „pirmieji kartai“ dažniausiai surašomi „Kūdikio knygoje“. Augdami vaikai tampa vis savarankiškesni, tad tėveliai ne visada turi galimybę pamatyti ir sužinoti apie visus vaikų kasdienybėje vykstančius nuotykius. Čia į pagalbą atskuba vaikų draugė Kakė Makė. 


Kakė Makė nekantrauja su tavimi susipažinti! Papasakok jai apie save! Kokia tavo mėgstamiausia daina? Kuriuos žaidimus labiausiai mėgsti žaisti? Šiame dienoraštyje surašyk visus savo pomėgius, didžiausius norus ir paslaptis. Čia rasi ir galvosūkių, įvairių užduočių, žaidimų.


„Mano dienoraštis“ – tai knyga, kurioje vaikai patys arba su tėvelių pagalba galės aprašyti savo gyvenimo įvykius, emocijas, pomėgius ar net paslaptis. Pildydami „Mano dienoraštį“ vaikai:

mokysis analizuoti juos supančią aplinką;

reikšti savo nuomonę;

pažinti ir įvardyti jausmus;

dėstyti mintis;

ugdys kūrybiškumą. 


Vaikai šiuos įgūdžius lavins atsakydami į knygoje užduotus klausimus, spręsdami pateiktas užduotis ir kurdami istorijas su lipdukais, kurių knygoje yra net 400 vienetų. 


„Mano dienoraštis“ turi spynelę ir du raktelius, kad visos paslaptys ir įspūdžiai būtų saugiai užrakinti.


Rekomenduojama 7–9 metų vaikams, tačiau pildant kartu su tėveliais tinka ir jaunesniems. 

 


ARTĖJA YPATINGA DIENA? PASIKVIESK KAKĘ MAKĘ Į SAVO ŠVENTĘ >>

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090128343
Formatas: 20,8x16,5x2,2
Puslapių skaičius: 64
Leidimo metai: 2017-09-30

Kitos autoriaus knygos