7767fd345b4179f173f10a723236dd7ad7cec2f4_Kakes_Makes_atradimai_Higiena.jpg

Kakės Makės atradimai. Higiena

Nėra Autoriaus
Knygelėje „Kakės Makės atradimai. Higiena“ pasakojama apie kasdienius įpročius, padedančius mums pasirūpinti savimi ir savo aplinka. Galvojate, kad žinote viską apie higieną? Atsakykite į tris klausimus:
1. Kas yra miego higiena?
2. Kokiuose batuose gyvena mikrobai?
3. Kaip plinta virusai ir kaip nuo jų apsisaugoti?

Negalite atsakyti? Visus atsakymus bei daug įdomios informacijos apie rankų, akių, kūno, drabužių, maisto ir miego higieną rasite knygelėje „Kakės Makės atradimai. Higiena“.

4-6 metų vaikams pradeda formuotis vaizdinis mąstymas, jie susipažįsta su pasauliu per lytėjimą, vaizdus ir garsus. Vaikas tampa dar smalsesnis, labiau atsiskleidžia jo charakteris, jis rodo ambicijas, norus ir pasitikėjimą savimi. Jis sąmoningai domisi kitais vaikais: ką jie sako, daro, siūlo ir mokosi tinkamai į visa tai reaguoti. Tokio amžiaus vaikui įdomiau mokytis iš bendraamžio nei iš tėvų. Todėl jums į pagalbą atskuba geriausia draugė, bendražygė – Kakė Makė ir pristato knygelių seriją ,,Kakės Makės atradimai“, kurios pagrindinis tikslas – supažindinti mažuosius su higiena, laiko pažinimu, emocijomis, savo kūnu ir išmokyti gražiausių žodžių. 

Knygelės viršelis ir visi puslapiai yra storo kartono, o šonuose esantys skirtukai leis paprasčiau orientuotis knygos puslapiuose. 

Rekomenduojama 4–6 metų vaikams.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090135587
Formatas: 29x20x2
Puslapių skaičius: 16
Leidimo metai: 2019-05-06

Kitos autoriaus knygos