321a5e59b7334939e9566736bf362e40ff1a5abf_cdb_Solitare_p1.png

Solitaire

Alice Oseman

Mano vardas Viktorija Springs.

Kartais aš nekenčiu žmonių.

Ir tai tikriausiai labai kenkia mano psichinei sveikatai.

 

Viktorija, kurią visi vadina tiesiog Tore, turi draugų, brolius, tėvus. Tiesa, jie pernelyg susirūpinę savais reikalais, kad pasidomėtų, kuo gyvena Torė. Kartais ji prisiverčia persimesti su jais keliais žodžiais. Tačiau jei tik galėtų, su žmonėmis ji neturėtų jokių reikalų. Vieną dieną mokykloje ant savo spintelės durų aptinka priklijuotą keistą skrajutę ir sekdama joje surašytais nurodymais atsiduria nuošalioje kompiuterių klasėje, kur randa žinią nuo paslaptingos grupuotės „Solitaire“. Ten pat netikėtai ji susipažįsta ir su mokyklos naujoku Maiklu Houldenu. Visada gerai nusiteikęs, nenuspėjamas ir pasiryžęs žūtbūt tapti jos draugu – jis įkūnija viską, ko Torė negali pakęsti. Tačiau Maiklas neketina lengvai pasiduoti. Negana to, netrukus mokykloje prasideda keisti išpuoliai – iš pradžių juokingi, paskui – vis rimtesni. Juos rengia paslaptingasis „Solitaire“, bet, keisčiausia, visi jie, regis, vienaip ar kitaip susiję su Tore ir jos praeitimi.

Torė niekad nemėgo būti įvykių centre, bet šįkart nuošalyje likti, ko gero, nepavyks...

 

Tai pati nuoširdžiausia ir tikroviškiausia šių metų knyga apie šiuolaikinių paauglių gyvenimą.

The Bookseller

 

Kupinas sarkazmo ir gero humoro „Solitaire“ labai gyvai, išmintingai ir tikroviškai piešia, ką šiandien reiškia būti paaugliu. Tai istorija apie tai, kaip tampama draugais, kaip tampama savimi ir kaip suvokiama, kad kartais vienas žmogus gali visiškai pakeisti tavo gyvenimą.

 

Alice Oseman (Elis Osman) gimė 1994 metais Kente, Anglijoje. Šiuo metu ji studijuoja anglų kalbą ir literatūrą, bet daugiausia laiko praleidžia analizuodama literatūrinius personažus, paišydama kvailokus komiksus ir skųsdamasi pasauliu savo Tumblr paskyroje: www.chronicintrovert.tumblr.com

„Solitaire“ Alice parašė būdama septyniolikos. 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090119372
Formatas: 22x15x2,5
Puslapių skaičius: 280
Leidimo metai: 2015-08-07