Monstropedija. Ateiviai mokyklos stadione?!

Tomas Dirgėla, Skaistė Dirgėlienė

Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų

 

 

Sveiki atvykę į mokyklą, kurioje mokosi ir monstrai, ir vaikai! Nors vieni kitus sutinka tik valgykloje pertraukų metu, to pakanka, kad kaskart pradėtų šaipytis ir užgaulioti vieni kitus... Atrodo, kad tai niekada nesiliaus! Bet sykį stadione nusileidžia nedraugiškų ateivių erdvėlaiviai ir viską išgelbėti gali tik jėgas suvieniję vaikai ir monstrai! Bet ar jiems pavyks tapti komanda? Ar bendras tikslas gali sutelkti net ir vaikus su monstrais, o monstrus – su vaikais? 

 

 

Skaistė ir Tomas Dirgėlos – šeiminis duetas, leidžiantis dienas su trimis vaikais ir dviem šimtais idėjų būsimoms knygoms! Kol vienas gaudo mūzas, kitas gaudo vaikus, o paskui keičiasi vietomis. Atskirai kuriantys tiek užduotėlių, tiek paveikslėlių ar tekstines knygas jauniesiems skaitytojams, Skaistė ir Tomas kviečia susipažinti su pirmąja drauge sukurta istorija.

 

Apie pirmąjį kartu parengtą Dirgėlų kūrinį vaikų ir paauglių psichologė, dviejų mergaičių mama Asta Blandė sako: „Kai kartu su savo vaikais į rankas paimi šią knygą, tai atveri kelius vertingai žinutei: būdami skirtingi – visi esame vertingi. Tai pripažinę, klausiame, įsiklausome ir kuriame drauge, šildome ir šildomės kartu, sunkiausius klausimus paverčiame sprendimais. Skirtumus pažinti ir pripažinti – nelengva ir dažnai nepatogi kelionė, kurios galutinis tikslas – atverti sau ir pasauliui galimybes. Mums tai pavyko. O jums?“

 

Šmaikšti ir pamokanti istorija „Ateiviai mokyklos stadione?!“

  • Ugdo vaizduotę
  • Skatina norą skaityti
  • Lavina emocinį intelektą

 

MONSTROPEDIJA – leidinių šeima 6–9 metų vaikams, supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija“ į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip tik dar įdomiau!

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090149690
Formatas: 21,3x14,3x1,1
Puslapių skaičius: 104
Leidimo metai: 2022-02-16