366d6d0bb7659730c10e12f9e5b42e4f0fbbbb83_Medziai_ir_krumai.jpg

Medžiai ir krūmai aplinkai puošti

Laimutis Januškevičius
Knygoje aprašyti geriausiai prie Lietuvos klimato ir geomorfologinių sąlygų prisitaikę medžiai ir krūmai, krūmokšniai ir lianos (sumedėję vijokliniai augalai), tinkantys auginti privačiuose želdynuose. Aptariami augalų išoriniai požymiai, ekologiniai reikalavimai, dauginimo būdai, dekoratyvumas, pritaikymas landšafto architektūroje. Sužinosite, kaip augalai dauginami, sodinami, formuojami, kaip juos prižiūrėti. 
Knygoje daug dėmesio kreipiama į praktinį augalų pritaikymą, tad ji bus naudinga tvarkantiems nuosavų namų aplinką, besikuriantiems užmiesčio sodybose.
 
 
Dr. Laimutis Januškevičius – Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto docentas, vienas iš Lietuvos dendrologų draugijos steigėjų ir buvęs ilgametis jos pirmininkas, Baltijos šalių dendrologų asociacijos ir Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos narys, daug nuveikęs dendrologijos, dekoratyvinių želdynų kūrimo ir tvarkymo labui, tyrinėja Lietuvos parkus, dėsto dendrologiją, sodų ir parkų meno istoriją, dekoratyvinių augalų panaudojimo pagrindus, keleto monografijų, ne vienos knygos autorius ir bendraautoris, dendrologų draugijos mokslinio leidinio „Dendrologia Lithuaniae“ atsakingasis redaktorius, Dzūkijos arboretumo įkūrėjas ir puoselėtojas.
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090109649
Formatas: 22,6x25x2,3
Puslapių skaičius: 304
Leidimo metai: 2013-04-30