30f873412fb14664e9199ab9afddd877c8a09e09_cdb_Zymiausios_visu_laiku_keliones_p1.jpg

Žymiausios visų laikų kelionės

Robin Hanbury-Tenison

Nuo mūsų ankstyvųjų protėvių migracijos iš Afrikos iki paskutiniųjų kelionių į kosmosą. Neįtikėtina istorikų, keliautojų ir tyrinėtojų komanda leidžiasi į septyniasdešimt žymiausių visų laikų kelionių. Leiskitės kartu ir Jūs!

Šioje knygoje aprašomos kelionės, vykusios dėl įvairiausių priežasčių: nuo migracijos iki misticizmo, nuo smalsumo iki siekio užkariauti. Daugelis kelionių, jei ne dauguma, buvo aprašytos pačių keliautojų, kai kurios mums žinomos iš to meto ar vėlesnių istorikų raštų, kitos iš išlikusių archeologinių pėdsakų: didžiųjų šventyklų ir rūmų, puodų šukių ir kaulų.

Atpasakojant visų laikų didžiųjų kelionių istorijas, mums savaime kyla klausimai: kas iš tikro verčia žmones tyrinėti? Kas skatina žmoniją keliauti į nežinomybę? Jei ir Jums kyla tie patys klausimai - kviečiame keliauti kartu su tais, kuriems pavyko iš rizikingų žygių laimingai sugrįžti namo - nors, deja, ne visiems taip sekėsi... Sužinokite viską apie keliones, kurios reikšmingai pakeitė žmonijos požiūrį į planetą!

 Nuo pavienių žmonių kelionių iki didžiųjų persikėlimų, karinių žygių ir geografinių tyrinėjimų.

Legendinių kelionių įkvėpėjai ir vadovai.

Žygių motyvai ir pasekmės.

Daugybė įvairaus dydžio nuotraukų.

Svajonių knyga kiekvienam, kuris nori tobulėti ir žinoti daugiau!

 
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9789955246282
Formatas: 20,5x26,5x2,5
Puslapių skaičius: 304
Leidimo metai: 2009-11-01
Vertėjas: Albinas Bačelis