d22bce11bb96b68c38944d83e55c962603d41a22_cdb_sviesa_a9b99f29c62db4676cd43c69c00eb289_p1.jpg

Visa tiesa apie Motinystę

Bradley Trevor Greive
Motinystė – pats sunkiausias ir atsakingiausias darbas pasaulyje. Ji gali ir pakylėti į didžiausias aukštybes, ir nusviesti į juodžiausias gelmes. Kaip geriausia išreikšti visus vaiko auginimo džiaugsmus bei rūpesčius? Patikėkit tai vieninteliam ir neprilygstamam Bradley Trevor Greive.
 
Ši knyga – tai meilės ir pagarbos ženklas viso pasaulio motinoms. Joje nuostabiai dera įžvalgi proza ir juokingos gyvūnų nuotraukos, greit ir įtaigiai išryškinančios teksto mintis. Knygoje kalbama apie ilgą kelionę į suaugusiųjų pasaulį – nuo vaiko gimimo, per vaikystę ir paauglystę, apie daugelį kelių ir klystkelių, stabčiojimų ir suklupimų, kuriuos mylinti motina pereina drauge su savo vaiku, nuolatos mokydama jį ir mokydamasi pati.
 
Ankstesnės Bradley Trevor Greive knygos – “Kai liūdesys tave aplanko...”, “Tau, mano Mamyte”, “Kur rasti tą Vienintelį?”, “Tai kas tas gyvenimas?”, "Dienoraštis liūdnai dienai" – be galo mėgstamos skaitytojų daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių. Didžiausias autoriaus kūrybos privalumas – tiesiog neprilygstamas smagių nuotraukų, subtilaus humoro ir gilių įžvalgų derinys.
 
Apie autorių:
Bradley Trevor Greive – daugeliu premijų apdovanotas menininkas, komiksų autorius, poetas, žaislų dizaineris, scenaristas bei išradėjas. Tuomet, kai nekeliauja aplink pasaulį fiksuodamas nykstančias gyvūnų rūšis ar nesislapsto gimtosios Tasmanijos pakrantėse, šis buvęs desantininkas daugiausia laiko praleidžia Australijoje, Sidnėjuje, drauge su savo triušiu Bifu.
 

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9955086211
Formatas: 15x15
Puslapių skaičius: 107
Vertėjas: Lina Būgienė