83a9ab118df9fccd9b5d15f685a2f5664cbe3ce0_cdb_Brangus_teti_p1.jpg

Brangus Tėti!

Bradley Trevor Greive
Ši knygelė skirta visiems, sunkiai ieškantiems žodžių išreikšti savo meilei tėvams. Brangus Tėti! – tai įstabus žaismingų nuotraukų ir protingų minčių rinkinys, kuriuo pasakoma, kiek daug tėtis reiškia šeimai.
Bradley Trevor Greive, išmoningai, sąmojingai ir su meile jungdamas šmaikščius pastebėjimus su iškalbingais vaizdais, tarsi nejučiom sugeba išreikšti meilę ir begalinį dėkingumą tėčiui už visus vargus, patirtus per daugelį metų. Nors kartais būdamas ir netobulas, tėtis vis vien paradoksaliai įkūnija tą jėgos ir švelnumo derinį, kurio dėka pats tampa amžinu šeimos tvirtybės sergėtoju.
Ši nepakartojamai šmaikšti, poetiška ir įžvalgi knygelė – tai puikus švelnių žodžių ir žavingų gyvūnų fotografijų derinys, kaip reta taikliai apibūdinantis tėvo vaidmenį mūsų gyvenime. Tai dar vienas įrodymas, kad didžiausias ir reikšmingiausias tiesas geriausia pasakyti paprastai ir su humoru.
 
Apie autorių:
Bradley Trevor Greive, daugelio New York Times bestselerių autorius, sukūręs šiuolaikine klasika tapusią Kai liūdesys tave aplanko... yra žinomas ir populiarus net trisdešimt penkiose šalyse. Septynios ankstesnės jo knygos pelnė gausybę apdovanojimų visame pasaulyje, o jų bendras tiražas viršija dešimtį milijonų egzempliorių. Bradley gimė Australijoje, bet didžiąją vaikystės dalį praleido Anglijoje, Honkonge ir Singapūre. Baigęs Australijos Karališkąjį ginkluotųjų pajėgų koledžą, jis kurį laiką buvo desantininkų būrio vadas, kol nusprendė mesti karinę tarnybą ir atsidėti kūrybai. Bradley dar yra ir pripažintas dailininkas, karikatūristas, poetas, žaislų kūrėjas, dramaturgas, išradėjas ir kvalifikuotas kosmonautas. Dažniausiai gyvena Australijoje, Sidnėjuje.
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9955240679
Formatas: 15,5x15,5
Puslapių skaičius: 86
Leidimo metai: 2006-03-01
Vertėjas: Lina Būgienė