b8f829ab9cbd7eddefa7596786543ca28844efb8_cdb_Apie_devyndarbius_p1.jpg

Apie devyndarbius

Bradley Trevor Greive
Bradley Trevor Greive, daugelio perkamiausių knygų autorius, sukūręs šiuolaikine klasika tapusią Kai liūdesys tave aplanko, yra be galo mėgstamas daugiau kaip trisdešimt penkiose šalyse. Septynios ankstesnės jo knygos iškovojo daugybę apdovanojimų visame pasaulyje, jau parduota septyni milijonai jų egzempliorių.
Knygelė Apie devyndarbius primena, kiek daug žmonių, nepaisydami realių savo galimybių, verčiasi per galvas, norėdami vis daugiau nuveikti, daugiau turėti, daugiau pasiekti. Ironiška, pasak autoriaus, kad dažnai tokie žmonės lieka išvis be nieko. Pasitelkęs savo neprilygstamą švelnaus humoro, smagių gyvūnų fotografijų bei protingų įžvalgų derinį, rašytojas ragina mus turėti drąsos pasakyti: „Ne“, moko šį galingą žodį iš dviejų raidžių tarti linksmai, aiškiai ir per daug neįžeidžiant prašytojo. Atrodytų, kad atsisakymas – gana savanaudiškas poelgis, bet taip mes tausojame laiką bei jėgas savo tikriesiems tikslams ir didžiosioms svajonėms įgyvendinti, neišbarstome savęs niekams, todėl galime daugiau dėmesio skirti tiems, kam iš tiesų mūsų reikia.
 
Apie autorių:
 
Bradley Trevor Greive gimė laukinėje Tasmanijos saloje netoli Australijos krantų 1970-aisiais, bet didžiąją vaikystės dalį praleido Anglijoje, Honkonge ir Singapūre. Baigęs Australijos Karališkąjį ginkluotųjų pajėgų koledžą, jis kurį laiką buvo desantininkų būrio vadas, kol nusprendė mesti karinę tarnybą ir atsidėti kūrybai. Toks pokytis pasirodė buvęs vaisingas: daugybę apdovanojimų pelnę jo kūriniai nuolatos yra populiariausių pasaulio dovanojamų knygų sąrašuose. Rašytojas gyvena Sidnėjuje, Australijoje, drauge su gudruoliu savo triušiu Bifu.
 
 

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9955240660
Formatas: 15,5x15,5
Puslapių skaičius: 116
Leidimo metai: 2006-03-01
Vertėjas: Lina Būgienė