0ec3164c24d21edb255d2d9378c6afbe49af250a_cdb_Kurejo_kelias_p1.jpg

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

Julia Cameron

Knyga, kuri įkvėps jus kurti

 „Knyga gvildena jautrią ir subtilią temą. Skaitantiesiems ji neabejotinai padės atrasti savojo kūrybingumo versmę.“

Martinas Scorsese, kino režisierius

Ši knyga, pirmą kartą JAV išleista dar 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų. Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje Kūrėjo kelias sušvyti naujai. Knyga padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš“.

Knyga naudinga pradedantiems ir jau aktyviai kuriantiems žmonėms, vizionieriams ir menininkams, dėstytojams ir pedagogams. Ji ne tik įkvepia ir skatina kūrybinę saviraišką, kuri yra kiekvienos asmenybės vidinė ašis, didžiulis  visaverčio gyvenimo impulsas, bet ir siūlo konkrečius, išbandytus metodus. Per dvylika turiningų savaičių, skirdami laiko sau, užsirašydami ir apmąstydami svarbiausias mintis, palengva atgaivinsite  kūrybingumą ir išsivaduosite iš įvairių vidinių kliūčių. Klaidingus įsitikinimus, baimę, kompleksus, pavydą, kaltę ir kitus neigiamus jausmus ilgainiui pakeis pasitikėjimas savimi ir produktyvumas.

Knyga skiriama ne tik tiems, kas domisi įvairiais kūrybingumą skatinančiais metodais, bet ir visiems, norintiems pasisemti įkvėpimo, atrasti naujų idėjų ir tobulėti kasdien.

***

Septyniolikos knygų autorė, scenaristė, dokumentinių ir meninių filmų režisierė, kūrybingumo dirbtuvių vadovė ir dėstytoja Julia Cameron kuria daugiau nei trisdešimt metų ir yra pelniusi  daug įvairių apdovanojimų.

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090114131
Formatas: 21,3x16,5x2
Puslapių skaičius: 256
Leidimo metai: 2014-04-09
Vertėjas: Rita Karklytė