6ebf738d0cb3b115e83f53447d6ee910dc8453fd_cdb_kk_a78c4101311d4873ad0ae6614d59cac2_p1.jpg

Pašokime! (su DVD)

Anton Du Beke
FOKSTROTAS, RUMBA, VALSAS, ČIA ČIA ČIA, TANGO, PASADOBLIS, KVIKSTEPAS, SAMBA, VIENOS VALSAS, DŽAIVAS
 
Antono Du Beke aistra šokiams gimė tada, kai jam buvo 14 metų, dabar jis yra pasaulinio lygio šokėjas, žymus choreografas ir mokytojas. Savo knygoje jis ne tik padės jums žengti pirmuosius šokio žingsnius, bet ir parodys, koks iš tikrųjų nepaprastas dalykas šokti kartu su savo partneriu. Teisingų judesių pojūtis, dviejų ant šokių parketo stovinčių žmonių ryšys, savitarpio santykių su partneriu kūrimas – tai būtini klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių elementai. Žinoma, didelę reikšmę turi ir šokio romantika bei kostiumai.
 
Antonas aprašo visų penkių klasikinių šokių ir penkių Lotynų Amerikos šokių istoriją bei jų kilmę, o savo glaustą, bet turiningą tekstą iliustruoja šokių žingsnių nuotraukomis ir fotografijomis iš šlovingosios praeities. Jis taip pat pateikia nurodymus padėsiančius šiuos žingsnius atlikti namuose ar šokių pamokose. Visa tai užfiksuota ir DVD, kur demonstruojami keturių atskirų šokių žingsniai.
 
„Viso pasaulio moterys turėtų praleisti bent pusvalandį su Antonu Du Beke“, - sako Lesley Garret, pirmoji Antono partnerė populiariame BBC TV šou Stricty Come Dancing. Dabar jūs galite tai padaryti.
 
Pašokime! Yra geriausias šokių vadovėlis, parašytas profesionalaus pramoginių šokių choreografo.
 
 
 
„Labai nuoširdi, paprasta ir linksma knyga, kuri įkvepia šokiams. Pagal ją kiekvienas gali ne tik išmokti ar prisiminti pagrindinius šokių žingsnelius, bet ir giliau pažvelgti į šokio istoriją, kultūrą ir jausmus. Autorius iškelia vyrą ir moterį kaip porą, kurie gali kurti ir išgyventi kartu. Verta savo bibliotekoje turėti šią knygą, nes šokis – kiekvieno mūsų kultūros dalis.“
Kristina Sliesoraitienė
Šokių mokyklos
KRISTINOSS ŠOKIŲ NAMAI
Vadovė
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9789955380726
Formatas: 20,7x25,6x2,4
Puslapių skaičius: 224
Leidimo metai: 2008-09-01
Vertėjas: Daiva Krištopaitienė