1649096e2ccf072683aa2fab3027268192a00a8c_cdb_Stilingas_tarsi_prancuzas_p1.png

Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys

Isabelle Thomas, Frederique Veysset

Stilingas tarsi PRANCŪZAS

Vyrų mados paslaptys

Kuo prancūzai tokie žavingi, kodėl visas pasaulis jiems pavydi galantiškumo?

Kaip rasti pusiausvyrą tarp laisvės ir stiliaus?

Kaip susikurti prancūzišką įvaizdį?

Kokios detalės vyrą daro stilingą?

Įkvėptos knygos „Stilinga tarsi prancūzė“ sėkmės Frédérique Veysset ir Isabelle Thomas pasinėrė į vyrų elegancijos paieškas. Autorės kalbina įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų, gyvenimo būdo ir pomėgių žinomus paryžiečius, kurie įkūnija tikro prancūzo įvaizdį. Jie atveria daug paslapčių, kurias prisitaikę drąsiau kursite savo stilių ir būsite elegantiškas.

Knygoje rasite praktiškų patarimų, kaip susikurti prancūzišką įvaizdį: ką kada vilkėti, kaip derinti spalvas ir stilius, o svarbiausia – kaip pritaikyti sau? Jei norėtumėte apsipirkti Paryžiuje, knygoje surinkti autorių rekomenduojamų ir pamėgtų parduotuvių adresai.

FRÉDÉRIQUE VEYSSET (Frederika Veisė) rašo mados tinklaraštį Fredisblog, kuriame pateikia gatvėse sutiktų žmonių stilių. Įgudusi fotografės akis stebi tendencijas ir fiksuoja iš minios išsiskiriančias asmenybes. Frédérique Veysset dirba garsiausiems žurnalams: Vanity Fair, Allure, Grazia Italie, Madame Figaro.

 

ISABELLE THOMAS (Izabelė Tomas) sukūrė tinklaraštį Mode Personnel(le) – idėjų ir stiliaus vadovą moterims. Mados leidiniuose dirbanti žurnalistė ir asmeninė stilistė konsultuoja madingų prekės ženklų atstovus, stiliaus klausimais ji asmeniškai pataria aukštiems pareigūnams ir privatiems asmenims.

Knygą iliustravo jaunas paryžietis dailininkas CLÉMENTAS DEZELUS. Susižavėjęs mada jis sukūrė vardinį tinklaraštį, kad galėtų pasidalyti mintimis ir parodyti savo piešinius. Dalyvauja įvairiuose mados projektuose. Jo piešiniais iliustruota ir knyga „Stilinga tarsi prancūzė“.

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090120682
Formatas: 23,5x17x1,7
Puslapių skaičius: 192
Leidimo metai: 2015-10-16
Vertėjas: Vidmantė Vaitonė