bd9240bad2d15eb27cae330057053e843b7798e2_cdb_9786090113370Kodel_prancuzes_nestoreja_p1.jpg

Kodėl prancūzės nestorėja. Valgymo malonumo paslaptys

Mireille Guiliano

Mireille Guiliano turi didelę patirtį gastronomijos, vyno degustavimo ir grožio industrijos srityse, išgarsėjo pasauliniu bestseleriu „Kodėl prancūzės nestorėja“.

Prancūzės nestorėja, nors gardžiuojasi duona, tešlainiais, vynu, drąsiai renkasi trijų patiekalų pietus ir neatsisako vakarienės. Stilingoje, išmintingoje ir linksmoje knygoje Mireille Guiliano atskleidžia prancūziškojo paradokso paslaptis. Tačiau čia nerasite nė žodžio apie dietas. Prancūzių paslaptis – teisingi valgymo įpročiai ir sveika gyvensena.

Mireille Guiliano siūlo labai paprastą, bet veiksmingą būdą, kaip išlaikyti dailią figūrą ir nekintantį svorį, pateikia dešimtis receptų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo netgi tukinantys. Ji pabrėžia, kad renkantis, ką valgyti, svarbiausia yra ne kalorijų skaičius, bet produktų šviežumas, įvairovė ir, be abejo, valgymo malonumas.

Klausant Mireille Guiliano patarimų nesunku įsitikinti, kad kiekviena iš mūsų gali gyventi, valgyti ir atrodyti kaip tikra prancūzė!

Knygoje autorė remiasi savo pačios patirtimi. Būdama paauglė, per moksleivių mainų programą nuvažiavo į Ameriką ir į Prancūziją grįžo labai sustorėjusi. Laimei, į pagalbą atėjo šeimos gydytojas: supažindino Mireille su klasikinės prancūzų virtuvės principais, laiko patikrintomis prancūzų gudrybėmis ir taip padėjo jai sulieknėti. Pakeitusi mitybos įpročius ir gyvenseną, Mireille iki šiol džiaugiasi visais gyvenimo malonumais. Valgo triskart per dieną visai nebijodama priaugti svorio.

Kiekvienai, kuri bandė laikytis dietų ir jų neištvėrė arba jomis nusivylė, autorė siūlo tikrai malonų būdą, kaip išlikti lieknai, – gyvenimą be korseto, neatsisakant vyno, duonos ir netgi šokolado. Pourquoi pas? Kodėl gi ne?

 

„Nuostabu [...]. Tai, be jokios abejonės, geriausia iš visų naujausių knygų apie svorio reguliavimą.“

– Nanci Hellmich, USA Today

 

„Galiu pagirti šią knygą už tai, kad joje kalbama ne apie įprastas dietas, kurios siūlo greitą rezultatą [...]. Čia viešpatauja sveikas protas – man asmeniškai labai patiko tai, kad nereikia vaikščioti į sporto klubus.“

– Lynne Truss, The Times (London)

 

„Knygoje daug kas priminė mano pačios prancūzišką auklėjimą, be to, sužinojau ir daug naujo. Tai labai patraukli ir naudinga knyga visoms toms, kurios šokinėja nuo vienos dietos prie kitos ir patiria tik nesėkmes.“

Nicole Miller

 

„Tai ir prustiški memuarai, ir sveikos gyvensenos vadovas, ir Stebuklingos porų sriubos receptas [...]. Prieš šios puikiai parašytos knygos, kuri skelbia, kad svarbiausios subalansuotos dietos sudėtinės dalys yra šokoladas ir meilė, kerus negalės atsilaikyti net ir didžiausia pavyduolė ar skeptikė.“

– Allison Pearson, The Daily Telegraph (London)

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090113370
Formatas: 21,3x14,6x2,2
Puslapių skaičius: 264
Leidimo metai: 2014-02-28
Vertėjas: Aušra Veličkaitė