a117b1d173903a37f45164eb3070939894c18e6f_Gydantis_maistas_astrus_protas.png

Gydantis maistas, aštrus protas. Efektyvūs mitybos būdai, gerinantys atmintį

Neal D. Barnard

Nepaprastai svarbi ir daugumai mūsų aktuali knyga.

T. Colin Campbell, knygos „Natūralus būdas išvengti ligų“ autorius

 

Tinkama mityba gerina bendrą sveikatos būklę, o tam tikri maisto produktai – turintys energijos užtaisą – gali apsaugoti smegenis, pagerinti jų veiklą, netgi gerokai sumažinti riziką susirgti smegenų ligomis. Šioje knygoje garsus amerikiečių gydytojas dr. Nealas Barnardas, remdamasis klinikiniais tyrimais, pateikia naujausių mokslinių duomenų ir siūlo novatoriškus atminties stiprinimo ir smegenų sveikatos išsaugojimo būdus.

Autorius pataria, kurių produktų reikėtų padauginti savo valgiaraštyje ir kurių vengti, nurodo proto lavinimo ir fizinius pratimus, darančius teigiamą įtaką smegenų veiklai. Nealo Barnardo siūloma programa ne tik suaktyvins smegenų veiklą, bet ir padės išvengti tokių rimtų ligų kaip Alzheimeris, insultas, pagerins aktyvumą, miego kokybę, sumažins nervingumą ir padės sutelkti dėmesį.

 

Knygoje sužinosite:

Kokie kasdieniai produktai ir valgiai turi įtakos jūsų atminčiai;

Koks alkoholio ir kofeino ryšys su rizika susirgti Alzheimerio liga;

Kodėl pieno produktai ir mėsa kelia pavojų mūsų atminčiai;

Kokios naujausi tyrimai atlikti nuodingų metalų srityje: pavyzdžiui, kaip mūsų organizmą veikia aliuminis, randamas virtuvės reikmenyse, skardinėse ir kt.

 

Detalus valgiaraštis su pusryčių, priešpiečių, pietų patiekalais, receptai ir patarimai, kaip taupyti laiką virtuvėje ir išlikti sveikiems.

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090117484
Formatas: 22x15x2,7
Puslapių skaičius: 320
Leidimo metai: 2015-02-27
Vertėjas: Audronė Gendvilienė