d9e4e2116bea66dd78f9e15f8dcf39a77fbf21ff_Griztamasis_rysys.png

Grįžtamasis ryšys

Douglas Stone, Sheila Heen

Su grįžtamuoju ryšiu susiduriame visur. Nors ir negalime pakeisti to, ką apie mus galvoja kiti, galime keisti savo požiūrį į grįžtamąjį ryšį. Ši knyga išmintinga ir lengvai skaitoma.

„Financial Times“


Grįžtamasis ryšys neišvengiamas. Nuolat girdime patarimus, kaip efektyviau dirbti, kaip palaikyti ilgalaikius santykius, kaip reikėtų keisti aprangos stilių ar tinkamai auginti ir auklėti vaikus.

Žinome, kad norint tobulėti darbe ar palaikyti sveikus asmeninius santykius, grįžtamasis ryšys būtinas, tačiau dažnai nenutuokiame, kaip reaguoti į aplinkinių išsakytas mintis. Priimant grįžtamąjį ryšį susikerta du prieštaringi poreikiai – norime mokytis, tačiau taip pat norime, kad mus priimtų tokius, kokie esame dabar.

·         Supraskite, kodėl taip sunku tinkamai priimti grįžtamąjį ryšį.

·         Įgykite žinių, padėsiančių suvokti ir tinkamai panaudoti apie save gaunamą informaciją.

·         Priimkite grįžtamąjį ryšį kaip naudingą pamoką, padėsiančią judėti į priekį.

·         Išmokite tinkamai išsakyti savo nuomonę tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose.

·         Sužinokite, kaip tinkamai ir objektyviai suteikti grįžtamąjį ryšį.


D. Stone’as ir Sh. Heen, Harvardo teisės mokyklos dėstytojai, jau daugiau kaip 15 metų veda seminarus verslo įmonėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms, ir konsultuoja šeimas, kaip tobulėti, mokytis ir siekti tikslų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Šioje knygoje autoriai atskleidžia naujausius neurologijos ir psichologijos atradimus, pateikia aiškių, paprastų ir praktiškų patarimų.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090132210
Formatas: 21,3x14,3x3
Puslapių skaičius: 400
Leidimo metai: 2018-04-11
Vertėjas: Miglė Šaltytė