8cd862d746f943ab95d63c39eb8e25515e24402b_cdb_Kaip_ugdyti_vaiku_kurybinguma_p1.png

Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą. "Kūrėjo kelias" autorės nauja knyga

Julia Cameron, Emma Lively

 Metų metus Julios Cameron knygų skaitytojai prašė pasidalyti „Kūrėjo kelio“ programa ir su vaikais. Štai ilgai laukta knyga „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą“. Ją perskaitę sužinosite, kaip:

  • pažadinti vaiko, o kartu ir savo nuostabą,
  • padėti vaikams savo pomėgius paversti menu,
  • paskatinti saviraišką,
  • ugdant vaikų kūrybingumą iš naujo atrasti ir savo kūrybines galias,
  • lavinti aistrą kūrybingumui ir kūrybiniam procesui, kuris lydės jus visą gyvenimą.

 „Knygos „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ tikslas buvo pažadinti kūrybingumą ir atradimo džiaugsmą, o šioje rašoma apie vaikų kūrybingumo ugdymą. Apie tai, kaip sąmoningai ir žaismingai nukreipti vaikus kūrybingumo keliu į ateitį.“

Julia Cameron

Populiariosios knygos „Kūrėjo kelias“ autorė išleido labiausiai lauktą darbą, papildysiantį jos veikalų apie kūrybos procesą ciklą. Knygoje „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą“ tėvai ras priemonių rinkinį, kuriuo galima naudotis bet kuriame vaiko augimo etape.

Pasak Julios Cameron: „Kiekvienas vaikas yra kūrybingas. Kiekvienas tėvas ir mama taip pat yra kūrybingi. Jūsų vaikui reikia džiaugsmo ir kūrybinių patirčių, kurios išgyventos asmeniškai ir kartu su jumis neša šeimai laimę bei pilnatvės jausmą.“

Knyga, kurioje dėmesys skiriamas tėvams ir jų vaikams – nuo naujagimio iki dvylikamečio, – parašyta remiantis „Kūrėjo kelio“ metodais. Čia išdėstytos dvasinės sąvokos ir praktiniai patarimai padės tėvams švelniai pakreipti vaikus didesnio kūrybingumo link.

Julia Cameron aktyviai kuria jau daugiau nei tris dešimtmečius. Ji yra parašiusi daugiau nei trisdešimt knygų, tarp kurių yra išgarsinusios autorę knygos apie kūrybinį procesą. „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ išleista lietuvių kalba 2014 m. Kaip romanų, pjesių, dainų autorė bei poetė, ji spėjo pelnyti pripažinimą ir teatre, ir kino pramonėje, ir televizijoje.

Emma Lively – profesionali smuikininkė, tapusi miuziklų autore, kompozitore ir tekstų kūrėja. Ji vadovauja prodiuserių bendrovei „LivelyWorks“ ir viešojo maitinimo verslui „Bunny’s Bakery“. Jau daugybę metų Emma Lively dirba Julios Cameron verslo vadybininke, be to, savo muzika ir tekstais prisideda prie J. Cameron muzikinių darbų. Jų pirmas bendras literatūrinis darbas „Klestinti širdis“ („The Prosperous Heart“) sulaukė apdovanojimų ir tapo šios srities klasika.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090117651
Formatas: 21,3x16,5x1,9
Puslapių skaičius: 232
Leidimo metai: 2015-03-20
Vertėjas: Nomeda Lukoševičienė