Be eilės (1)

James Altucher

James Altucher „Be eilės“

Strategijos ir netikėti patarimai kaip pasiekti savo tikslų


Iki šiol buvo įprasta manyti, kad sukaupta patirtis – raktas į paaukštinimą. Tačiau šis laikotarpis baigėsi! Tiesių, aiškių karjeros kelių nebėra. Kai kurios pramonės šakos nyksta, darbo vietos keičiasi, o žmonių interesai kinta.

Knygoje „Be eilės“ verslininkas, bestselerio autorius Jamesas Altucheris atskleidžia, kaip įveikęs įvairius sunkumus ir depresiją jis drįso įgyvendinti savo asmenines, finansines, kūrybines svajones – nepaisydamas daugybės patirtų nesėkmių (ir gal kaip tik – per jas).

J. Altucheris kviečia nuolat domėtis aplinka ir naujovėmis bei nebijoti netikrumo. Tik taip galėsime toliau plaukti audringais vandenimis, o svarbiausia – siekti to, kas mus domina.

• Neįprastos ir be galo taiklios įžvalgos.

• Pagrįstai griaunama 10 000 valandų meistriškumo taisyklė.

• Nauja mąstysena ir aibė metodų, padedančių keisti darbą ir gyvenimą.

• Leiskite sau pasirinkti – ko mokytis, kam skirti laiką ir savo išteklius.


Reikia ką nors daryti. Reikia bandyti. Daryti yra svarbiau, nei mąstyti. Ir bandymai – geriausias būdas veikti.


Jamesas Altucheris – žinomas verslininkas, verslo angelas, bestselerio „Choose Yourself“ autorius sėkmingai griauna 10 000 valandų meistriškumo taisyklę. 

Jis siūlo naują mąstyseną ir aibę metodų, kurie paskatins bet kurį specialistą – kad ir kokio amžiaus jis būtų ar kokias pareigas užimtų – puoselėti savo polinkius ir greitai įgyti įgūdžių, reikalingų pasiekti sėkmę ir įgyvendinti svajones. 


Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090150931
Formatas: 0x0x0
Puslapių skaičius: 288
Leidimo metai: 2022-06-07
Vertėjas: Eglė Černiauskaitė-Skrebienė