8367dcb699264d89783eeba3cd67cdf74d5bf64b_cdb_sviesa_76326aa8207d873a48914d2be9b6a03a_p1.jpg

Sutuoktinių dziudo.Skęstanti santuoka .

Miroslav Plzak
Visi norėtume būti laimingi. Bet pasaulis netobulas – žmonės pykstasi, sutuoktiniai greitai pamiršta pažadus apie ištikimybę, kankina vieni kitus ir skiriasi. Nes niekas mūsų nemoko, kaip gyventi kitaip. Dažnai atrodo, kad nepalankus likimas už kažkokias nuodėmes stumia į beviltišką aklagatvį, o iš tikrųjų mums tik trūksta savitvardos, noro suprasti kasdienius dalykus ir psichologijos žinių.
Šiose dviejose populiariosios psichologijos knygose M. Plzakas su čekišku humoru pasakoja apie rimtas moters ir vyro tarpusavio santykių problemas, įžvalgiai perteikia savo unikalią patirtį. Atsakymų į kiekvienam žmogui rūpimus klausimus jo knygose ieško įvairių kartų žmonės.
 
Sutuoktinių dziudo
Šioje knygoje šmaikščiai pasakojama apie sutuoktinių gyvenimo problemas. Santuoka vaizduojama tarsi žaidimas su savitomis taisyklėmis, vyro ir moters vaidmenimis. Žaidimo rezultatai dažnai neatitinka lūkesčių. Knyga visiems, norintiems išmokti kurti darnią santuoką.
 
Skęstanti santuoka
Tai knyga apie santuokos krizes. Patariama, kaip jų vengti, kaip elgtis, jei nepavyksta, kaip suprasti – geriau skirtis ar gelbėti santuoką, kaip gyventi drauge po konflikto. Pasak autoriaus, lengviau išmokti gyventi nekonfliktuojant, negu išgydyti konfliktą, todėl knyga skirta ne tik tiems, kurių santuoka nebedžiugina.
 
 
Apie autorių:
Miroslav Plzak (g. 1925) – garsus čekų psichiatras, psichologas, šeimos konsultantas, rašytojas. Ketvirtį amžiaus vadovavo Prahos Karolio universiteto psichiatrijos klinikai, pirmasis pasaulyje parašė vadovėlį aukštųjų mokyklų studentams apie sutuoktinių sugyvenimo problemas, aktyviai dalyvavo steigiant psichologinės pagalbos telefoną. Santuokos ir šeimos konsultantų draugijos garbės narys, 56 mokslo publikacijų, 21 populiariosios psichologijos knygos, 9 pjesių autorius, televizijos serialų scenarijų bendraautorius.
 

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9955086734
Puslapių skaičius: 413
Vertėjas: Rasa Aleknonienė