9e9630de5c2ef4c55453ffe724721a14c01ac67e_Liekneju_paskutini_karta.png

Lieknėju paskutinį kartą. E. Knyga

Ieva Gerčienė

Kodėl nuolat persivalgome? Kodėl nepavyksta ištrūkti iš nereikalingų kilogramų nelaisvės? Kaip sulieknėti kartą ir visiems laikams?

Šioje knygoje pristatoma holistinio lieknėjimo specialistės Ievos Gerčienės sukurta mitybos ir gyvenimo būdo sistema apima naujų mitybos, fizinio aktyvumo ir mąstymo įpročių formavimą. Aštuonių žingsnių programa padės išsiugdyti naujus įgūdžius, pamilti save ir gyvenimą ir visiems laikams atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Sulieknėkite per meilę sau ir savo kūnui!

Daug metų bergždžiai kovojate su nereikalingais kilogramais? Esate jauna mama ir išgyvenate dėl priaugto per nėštumą svorio? Pavargote nuo alinančių dietų ir kalorijų skaičiavimo? O gal jau pasiekėte norimą svorį, bet vis negalite atsikratyti nuolatinių minčių apie maistą, bijote, kad vėl priaugsite numestus kilogramus?

Holistinio lieknėjimo specialistė Ieva Gerčienė pati patyrė, ką reiškia kova su nereikalingais kilogramais. Ši knyga – ilgus metus kauptų žinių ir patirties rezultatas, joje siūloma mitybos ir gyvenimo būdo sistema ir autorei, ir daugybei kitų moterų jau padėjo sulieknėti kartą ir visiems laikams.

Ką konkrečiai reikia daryti, kad ne tik sulieknėtumėte, bet ir lengvai išlaikytumėte pasiektą svorį? Kaip lieknėti be streso ir įtampos, mėgaujantis maistu ir gyvenimu?

Norint sulieknėti kartą ir visiems laikams, reikia ne tik sveikai maitintis ir sportuoti, bet ir pakeisti mąstymą. Knygoje pateikiami aštuoni žingsniai padės išsiugdyti naujus mitybos, gyvenimo būdo ir mąstymo įpročius ir visiems laikams ištrūkti iš nereikalingų kilogramų nelaisvės.

-        išmoksite klausytis savo kūno ir labai konkrečių technikų, kaip suvaldyti apetitą;

-        išmoksite ne tik atpažinti priežastis, kurios skatina persivalgyti, bet ir sužinosite, kaip jas pašalinti;

-        sėkmingai lieknėsite neatsisakydama savo mėgstamų valgių;

-        atsikratysite emocinio valgymo ir daugiau „nebevalgysite“ savo emocijų;

-        sužinosite, kaip per šventes ir vakarėlius kartu su visais mėgautis maistu ir toliau sėkmingai lieknėti.

Išmokite mėgautis gyvenimu negalvodama apie kiekvieną kąsnį ir pagaliau pasijuskite laisva!

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090120262