f22c89a96b88499a5fbdb2509faf1b5b0be00e68_cdb_Princeses_Sultanos_ratas_p1.jpg

Princesės Sultanos ratas

Jean Sasson

Įtaigus ir drąsus Jean Sasson pasakojimas apie Saudo Arabijos princesę Sultaną, apie nepagražintą jos ir Karališkosios šeimos moterų tikrovę. Ši knyga – tai atviras žvilgsnis į  Saudo Arabijos moterų diskriminaciją, menkinimą, kartais net smurtą.

 

 „Princesės Sultanos ratas“ atskleidžia nepaprastą princesės Sultanos istoriją. Kai Sultanos dukterėčia prievarta ištekinama už gašlaus vyresnio vyro, o pati princesė aptinka pusbrolio haremą, ji dar ryžtingiau nusprendžia kovoti su Saudo Arabijos moterų priespauda.  Princesės Sultanos kova įgyja dar didesnės svarbos augant nepasitenkinimui Al Saudų klanu ir niūrojant islamo fundamentalizmo šmėklai.

Tačiau Karališkosios šeimos moterys daugiau ar mažiau susitaikiusios su savo likimu. Kartais jos šiek tiek pamaištauja, o nusiraminimui griebiasi alkoholio, net narkotikų.

Pati princesė Sultana augina dvi dukras. Viena, kaip ir ji, priešinasi vyrų dominuojamai kultūrai, o kita tokia konservatyvi, kad Sultanai baisu pagalvoti, kas laukia ateityje...

 

„Knyga apie moteris, turinčias viską, išskyrus laisvę.“

 Daily Mail

 Daugybėje šalių didžiulio pasisekimo sulaukusioje knygoje „Princesės Sultanos ratas“ autorė vaizdingai piešia žiaurius suvaržymus, patiriamus Saudo Arabijos moterų. 

Knygoje pasakojama apie moteris, gyvenančias visuomenėje, kur jos turi mažai teisių, menkai gali valdyti savo gyvenimą ir net kūną bei turinčias vienintelę išeitį – kęsti žiaurumus. Dabar, atsiliepdamos į skaitytojų Sultanai parodytą neapsakomą susirūpinimą, Sason ir princesė toliau demaskuoja siaubingus žmogaus teisių pažeidimus, kuriuos patiria Saudo Arabijos moterys.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090111666
Formatas: 24,1x15x2,2
Puslapių skaičius: 248
Leidimo metai: 2013-10-04
Vertėjas: Vytautas Petrukaitis