f84f6f477142457fd19b2ec125420eccf7837e5c_cdb_Princeses_Sultanos_dukros_p1.jpg

Princesės Sultanos dukros

Jean Sasson

NEIŠGALVOTAS SAUDO ARABIJOS KARALIŠKOSIOS ŠEIMOS GYVENIMAS

NEĮSIVAIZDUOJAMA PRABANGA

IR ŠYDU PRIDENGTAS BRUTALUMAS

Princesė Sultana, viena iš dešimties Saudo Arabijos karališkosios šeimos dukterų, turėjo milijoną dolerių grynaisiais ir gyveno rūmuose. Tačiau jai grėsė pavojus būti nukirsdintai ar įkalintai iki gyvos galvos už tai, kad papasakojo savo istoriją itin populiaria tapusioje knygoje „Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje“ – skandalingiausioje istorijoje apie seksualinę prievartą, smurtą ir barbariškas apeigas, kurioms pasmerkiamos jos gimtinės moterys.

Vis dėlto ji toliau demaskuoja gyvenimą po skraiste kraują stingdančiais, nepaprastai įdomiais pasakojimais apie dvi jaunas savo dukras. Viena išdrįsta užmegzti griežtai draudžiamus intymius santykius. Antra tampa religine fanatike, pasiryžusia sugriauti viską, dėl ko grūmėsi jos motina.

Princesė Sultana atskleidžia ir šiurpų savo aplinkos moterų gyvenimą. Jos parduodamos į suguloves, o vos sulaukusios lytinės brandos verčiamos tekėti. Prasikaltusi vyrui moteris net gali žūti nuo savo sutuoktinio rankos  – įstatymai to nedraudžia. Knyga sukrečia, atskleisdama vyrų tironiją, sutryptą meilę ir mums visiems gresiantį pavojų...

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090106679
Formatas: 24,1x15x2,4
Puslapių skaičius: 264
Leidimo metai: 2012-10-13
Vertėjas: Vytautas Petrukaitis