58e99675de1262e260cfab6114d1dd6b17d94cd8_cdb_Svetimsale_Rudens_bugnai7_p1.jpg

Svetimšalė. Rudens būgnai. Septinta knyga

Diana Gabaldon

Klerė ir Džeimis gimė skirtinguose šimtmečiuose, bet Klerei netyčia žengus per paslaptingą druidų akmens ratą jųdviejų likimai susipynė. Su žaviuoju škotu praleidusi kelerius aistros ir nuotykių kupinus metus XVIII amžiuje, Klerė grįžo į XX amžių pas pirmąjį vyrą Frenką ir pagimdė dukterį Brianą. Praėjus dvidešimčiai metų ji dar kartą žengia per paslaptingąjį ratą ir vėl atsiduria didžiosios gyvenimo meilės – Džeimio, kuris yra jos dukters tėvas ir kurį manė žuvus mūšyje, – glėbyje.

Septintojoje serijos „Svetimšalė“ knygoje Klerė su Džeimiu, taip pat Džeimio sūnėnas Ijanas bando įsikurti Amerikoje, Šiaurės Karolinoje. Bet Brianos, likusios XX amžiuje, draugas archyvuose randa seną įrašą apie didžiulį gaisrą, kilusį Freizerių name Amerikoje, per jį Džeimis ir Klerė esą žuvo liepsnose. Nujausdamas, kad Briana gali ryžtis viską mesti ir vykti į praeitį gelbėti tėvų nuo tragiškos lemties, jis bando nuslėpti šią informaciją. Tik ar jam pavyks?

„Pati nuostabiausia knyga... nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Lengvas, grakštus stilius. Ši istorija išmokė mane svajoti ir privertė patikėti tobula meile, aistra ir stebuklais...“

Skaitytoja (Italija)

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090113011
Formatas: 24x15x5
Puslapių skaičius: 624
Leidimo metai: 2014-01-27
Vertėjas: Renata Valotkienė