31b3136c89c294a0aec6e0d95f6b336a517c5e76_Nebaigta_kalnu_sakme.png

Nebaigta kalnų sakmė. E. knyga

Irena Buivydaitė

Provincijos gydytoja Goda, nerasdama laiko sau, sukasi nuobodžiame kasdienybės rate – poliklinika, pacientai, namai, rūpesčiai dėl tėvų, sudėtingi santykiai su užsienyje dirbančiu vyru ir dvidešimtmete dukra Gintvile. Tačiau vieną dieną per televiziją atsitiktinai išgirsta daina pažadina skaudžius jaunystės prisiminimus ir pastūmėja atskleisti dukrai tiesą apie jos tikrąjį tėvą. Sukrėsta Gintvilė ryžtasi surasti niekada nematytą tėvą. Ji viliasi, kad šis susitikimas padės rasti atsakymus į netikėtai ją užgriuvusius klausimus ir galbūt vėl suvesti tėvus draugėn.

Kas įvyko prieš dvidešimt metų? Kodėl nutrūko taip romantiškai Slovakijos kalnuose prasidėjusi jos tėvų meilės istorija? Neteisingai suprastas žingsnis, žodis ar nutylėjimas gyvenimą gali pasukti pačia netikėčiausia kryptimi. Bet gal ir po daugelio atskirai praleistų metų dar įmanoma susigrąžinti kadaise taip neatsargiai prarastus jausmus? Gal dar ne vėlu pabaigti anuomet nutrūkusią kalnų sakmę?

Rašytoja Irena Buivydaitė-Kupčinskienė gimė ir užaugo Šiauliuose, studijavo anglų kalbą ir literatūrą Vilniaus universitete. Gyvena su šeima Alytuje, dėsto anglų kalbą Alytaus kolegijoje, verčia grožinę ir populiariąją literatūrą, rašo romanus. Kūryba – jos hobis. Rašytojos knygos („Šimtas baltų „Mersedesų“, „Ironiški stebuklai“, „Geriausios draugės“, „Padovanok man savaitgalį“, „Kitapus veidrodžio“ ir kt.) nepaprastai mėgstamos skaitytojų. 2013 m. Irena Buivydaitė bibliotekų skaitytojų buvo pripažinta populiariausia 2013–ųjų lietuvių grožinės literatūros rašytoja.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090118320