1fd11f152d9befb9b758e8e39767dde5206630e5_cdb_kk_c5c842156a5dd4481cc5738b83c0c5df_p1.jpg

Ir kaip ji viską suspėja

Allison Pearson
Kaip suderinti motinystę ir darbą? Šiai problemai skirtas britų rašytojos bestseleris „Ir kaip ji viską suspėja“. Patrakusiame, iki ašarų juokingame ir liūdname romane rašytoja, pasitelkusi kandžią ironiją bei žaismingą stilių, meistriškai atskleidžia XXI a. dirbančią moterį kamuojančias dilemas.
 
Susipažinkite, Keitė Redi – talentinga prestižinio investicinio banko fondų valdytoja, žongliruojanti devyniomis skirtingomis valiutomis penkiose laiko juostose, vilkinti Armani kostiumėliu, kaukšinti Jimmy Choo aukštakulniais, liekna ir žavi blondinė, kuri iš visų jėgų stengiasi būti gera dviejų mylimų vaikučių mama ir gera žmona. Kaip seksis puikiai organizuotai, patraukliai, protingai ir turtingai Keitei suderinti motinystę ir atsakingą darbą?
Keitė skaičiuoja sekundes kaip kitos moterys – kalorijas. Begaliniai verslo susitikimai, ataskaitos klientams, pripučiamos pilys vaikų gimtadieniams, transatlantiniai pokalbiai, internetinis meilužis, reikli lengvapėdė auklė, netašytas australas viršininkas, kaltės jausmas, nuolatiniai priekaištai, apgavystės ir klastotės, nuovargis ir neviltis. Žodžiu, dirbančios mamos gyvenimo užkulisiai...
 
Apie autorę:
Alison Pearson gimė Pietų Velse. Šiuo metu su vyru Anthony Lane, žinomu New Yorker žurnalo kino kritiku ir dviem mažais vaikais gyvena Londone, dirba Evening Standart redaktore, rašo skiltį Daily Telegraph. A. Pearson yra pelniusi Metų geriausios žurnalistės ir Metų geriausios literatūros ritikės apdovanojimus, buvo viena iš BBC 2 radijo programos Late Review kūrėjų. „Ir kaip ji viską suspėja“ – pirmasis jos romanas, išverstas į dvidešimt penkias kalbas; pagal jį Holivudo Miramax studijoje kuriamas filmas.
 
 
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9955089571
Formatas: 15,5x23,5
Puslapių skaičius: 453
Leidimo metai: 2006-04-01