5316daf6c57e9c0f0fbfbbc44cb9b8a3d661aa9b_cdb_Dar_viena_diena3_p1.jpg

Dar vieną dieną

Fabio Volo

Fabio Volo ‒ italų rašytojas, aktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas.

„Dar vieną dieną“ – ketvirtoji autoriaus knyga, ji sulaukė didžiulės sėkmės: parduota daugiau nei milijonas jos egzempliorių. Romanas išleistas daugelyje šalių, o 2011 metais pagal knygą sukurtas filmas, kurio scenaristas ir pagrindinis aktorius pats Fabio Volo. Pasak knygos autoriaus, patirti naują meilę – įsimylėti iš naujo patį save, atrasti save kitokį, tai galimybė laisvai reikšti mintis, sakyti ir krėsti paikystes nebijant, kad būsi pajuokiamas.

Trisdešimt penkerių metų Džakomo gyvenimas įprastas, pernelyg įprastas. Jis gyvena ir dirba Italijoje, neišvengdamas kasdienybės rutinos. Vienintelė priežastis, verčianti Džakomą nerimauti, – mergina, kurią jis kasdien mato tramvajuje važiuodamas į darbą. Nors juodu nesikalba, slapta apsikeičia žvilgsniais ir vos pastebimomis šypsenomis. Po daugelio rytų, paženklintų nebyliu dėmesiu, Mikela, toks paslaptingosios bendrakeleivės vardas, pati prisistato Džakomui ir praneša, kad dėl darbo keliasi į Niujorką. Džakomui ši žinia skaudus smūgis, nes iš jo atimamos vienintelės džiaugsmingos dienos akimirkos. Nors ir kamuojamas abejonių, veikėjas sužino Mikelos naujojo biuro adresą ir ryžtasi gyvenimo permainoms.

Be galo žavi knyga! Puikiai papasakota istorija nestokoja humoro, taiklių pamąstymų ir gyvenimą keičiančių poelgių. Nuo pat pirmo puslapio jūs įsimylėsite Džakomą – paprastą, mielą, gal kiek cinišką vyruką. Knyga „Dar vieną dieną“ privers jus patikėti, kad pilko gyvenimo horizonte vieną dieną gali imti ir nušvisti meilė. 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090115466
Formatas: 24,2x15,2x2,5
Puslapių skaičius: 248
Leidimo metai: 2014-07-25
Vertėjas: Laima Ruzgailaitė