b270def46b5829b37b38dea9c842b8c5685a8b0a_cdb_Bridzita_Dzouns_Ties_proto_riba3_p1.png

Bridžita Džouns. Ties proto riba (1)

Helen Fielding

„Nėra knygos, kurią rekomenduočiau su didesniu džiaugsmu... Iki ašarų juokinga, stebuklingai įžvalgi, be galo jaudinanti“, – Jilly Cooper

Šios kartos fenomenas ir visų tobulųjų moterų priešingybė Bridžita Džouns tiesiog užkariavo pasaulį: pirmosios dvi knygos išleistos 40 šalių daugiau kaip 15 milijonų egzempliorių tiražu!

Romanai „Bridžita Džouns. Dienoraštis“ ir „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ ekranizuoti, o filmuose vaidino garsūs aktoriai Renė Zelveger, Hju Grantas ir Kolinas Firtas.

Knygoje „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ iki ausų įsimylėjusiai herojei laimingai gyventi su išsvajotuoju Marku Darsiu lemta vos kelias savaites... Racionalus ir pedantiškas mylimasis yra tarsi gyvas priekaištas emociniam ir buitiniam Bridžitos chaosui, o ir išsvajotasis darbas pasirodo esąs toli gražu ne rojus. Susiklosčius tokioms aplinkybėms Bridžita nutaria leistis į tolimą kelionę – pačias blogiausias atostogas gyvenime.

Geras komiškas istorijas kuriančių rašytojų labai nedaug. Helen Fielding priklauso tai neapsakomai mažai grupelei išrinktųjų, sukūrusių herojus, apie kuriuos vien pagalvojus norisi šypsotis. Antroje knygoje apie Bridžitą Džouns romantiški santykiai su Marku Darsiu klostosi šauniai, bet likimas pakiša vieną kitą išbandymą, nublokšdamas į tolimąjį Tailandą ir nuodėmės verto Danielio Kliverio glėbį.

 

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090116364
Formatas: 24x15x3
Puslapių skaičius: 376
Leidimo metai: 2014-11-21
Vertėjas: Rasa Drazdauskienė