c7cf08e2f89df50c2ed747c7b003cb36aa49c7ce_Mano_vyrai_ir_ju_zmonos3.jpg

Mano vyrai ir jų žmonos. E. knyga

Jolita Herlyn

Mano vyrai ir jų žmonos - tai žaismingas ir šiek tiek ironiškas pasakojimas apie moterį ir vyrus jos gyvenime. Jame susipina juokingos situacijos ir gilūs išgyvenimai, egzotiškos kelionės ir subtili erotika. 

Jolita Herlyn (Kraniauskaitė, gim.1966 m.), knygos „Trys mano vieninteliai“ autorė.

Dėstė filosofiją ir logiką Klaipėdos universitete, dirbo Klaipėdos savivaldybėje, vedė diskusijų laidą televizijoje. Yra parašiusi per du šimtus straipsnių apie keliones, vyrų ir moterų santykius, interviu ciklą su užsieniečiais, apsilankiusiais ar gyvenančiais Lietuvoje. Dabar gyvena Hamburge.

 

Apie autorę ir jos knygas daugiau: www.jolitaherlyn.com

Artėja 2000-ieji. Lūžis įvyksta ir turgaus prekeivės Gintarės gyvenime. Ji nutaria  keisti viską iš esmės: išsiskiria su vyru, meta turgų ir su dukra Kriste persikelia į Klaipėdą. Prasideda naujas jos gyvenimo etapas. Nuo šiol likimas Gintarei nešykšti išbandymų įvairiuose pasaulio kraštuose: nevalgoma silkė vakarienei Švedijoje, kalėjimo kamera vietoj ekskursijos Libane, fiktyvios vedybos su dvigubai vyresniu italu... Vyrai Gintarės kelyje – tarsi gyvenimo loterijos bilietai. Bet ar laimės ji didįjį prizą?

Romanas patiks kelionių ir nuotykių mėgėjoms, kurios už nugaros nepalieka jausmingų intrigų, o  nuolat pildo potyrių skrynią.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090116968