80922011a12f6ced8d6bb106206f896a55debec7_cdb_Vila_Sicilijoje_p1.png

Vila Sicilijoje

Rosanna Ley

Tesa, netikėtai gavusi advokato laišką apie palikimą – apgriuvusią, bet labai gražią vilą, stūksančią ant kalvos viršūnės Sicilijoje, labai nustemba. Vienintelis jos ryšys su sala – mama Flavija, kuri kadaise pabėgo iš saulėtosios Italijos ir nutraukė su ja visus ryšius.

Flavija priešinasi Tesos norui grįžti prie savo šaknų, nes baiminasi, kad išaiškės senos paslaptys. Galop ji nusprendžia surašyti į sąsiuvinį savąjį palikimą dukrai – tradicinius sicilietiškų valgių receptus ir savo gyvenimo istoriją nuo 1944-ųjų vasaros, kai Četarijoje, netoli namų laukuose, išgelbėja nuo mirties sužeistą anglų lakūną.

Į tolimąją Italijos salą atvykusi Tesa atranda nuostabų Četarijos povandeninio pasaulio grožį. Susipažinusi su dviem žaviais, tačiau be galo skirtingais siciliečiais Džovaniu ir Toninu, moteris sužino, kad jų neapykantą vienas kitam kursto seniai pradingusio lobio paslaptis. Kuriuo iš jų pasikliauti? Kaip atskleisti ne tik savo motinos, bet ir dvi šeimas supriešinusio lobio paslaptis?

„Vila Sicilijoje“ dar ilgai išliks jūsų atmintyje, nors jau su didžiausiu malonumu būsite perskaitę istoriją apie dviejų šeimų nesantaiką, jų paslaptis ir aistras, sicilietišką gyvenimo būdą... Romantiškas, užburiantis ir apetitą žadinantis romanas, – geresnio skaitinio vasarą neverta nė ieškoti. Gardumėlis.“

Veronica Henry, knygos „Naktis Rytų eksprese“ autorė

 
„Vila Sicilijoje“ – dar viena Rosanna Ley knyga, svaiginanti savo kraštovaizdžiais bei užburianti netikėtomis meilės istorijomis. Lengvas, įtikinantis ir sužadinantis jausmus romanas nukels į nepaprasto grožio Siciliją iš kurios nebesinorės sugrįžti.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090119471
Formatas: 24x15x3,5
Puslapių skaičius: 504
Leidimo metai: 2015-06-26
Vertėjas: Regina Šeškuvienė