Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega

Kristina Savickytė-Damanskienė, Motiejus Damanskis

Vaikams nuo 4 metų

 

Tobula knyga jaukiems vakarams su vaikais – skaitykite, kalbėkitės, gaminkite, žaiskite ir džiaukitės vienas kito draugija.

 

Nykštukas Tilis kalno papėdės gyventojams kasmet dovanoja džiaugsmą, jis padeda jiems išgyventi tamsius ir šaltus žiemos vakarus. Bet kaip Tiliui dalintis džiaugsmu su kitais, jei šiemet jis krūtinėje tejunta šaltį ir tuštumą? Nykštukas nesėdi vietoje – tuojau pat išsiruošia ieškoti, kas pažadintų džiaugsmą širdyje. Įlindęs į olą kalnuose, Tilis sutinka paslaptingus kibučius. Viešėdamas pas juos nykštukas ne tik įsigyja naujų draugų, jis atranda kur kas daugiau, nei galėjo įsivaizduoti.  

 

Kiekvieną pasakos skyrių lydi „uodega“ – „pasikalbėk“ ir „atlik“. Tai veiklos idėjos, susijusios su turiniu, ir klausimai pokalbiui su vaiku, kurie padės ugdyti emocinį intelektą, paskatins pasigilinti į save ir pagalvoti apie brangiausius žmones bei savo aplinką. 

 

 

Kūrybiškumas net pilkiausią kasdienybę gali paversti stebuklu – to išmokau būdama mama. O skaitymas ir bendra kūrybinė veikla yra nuostabus būdas megzti šeimos ryšius, patirti buvimo kartu džiaugsmą ir kurti prisiminimus!

Kristina Savickytė

 

„Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega“

  • Ugdo emocinį intelektą
  • Skatina daryti gerus darbus
  • Lavina vaizduotę ir kūrybiškumą
  • Skatina įsiklausyti į save ir pagalvoti apie kitus
  • Moko džiaugtis gyvenimu ir vertinti tai, ką turi
  • Padeda puoselėti bei sustiprinti vaiko ir tėvų ryšį

 

Kristina Savickytė – aktorė, rašytoja, ankstyvojo ugdymo mokyklėlės „Šilkaus pupa“ kūrėja, radijo laidų „Tėvystės įkvėpimai“ ir „Visi savi“ sumanytoja ir vedėja. Ji – trijų vaikų mama, šią knygą sukūrė su aštuonmečiu sūnumi Motiejumi Damanskiu.

Marija Smirnovaitė – vaikų knygų iliustruotoja, savo piešiniais papuošusi daugybę žymių lietuvių rašytojų knygų.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090147344
Formatas: 25x20x0,9
Puslapių skaičius: 56
Leidimo metai: 2021-10-25