Knygos | Autoriai
Krepšelis
Prekių:0
Pradžia Pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai

 • 2017-12-07R. Šilenskienė pristato knygą, atskleisiančią, kaip pasikeis gyvenimas atsisakius vos dviejų produktų

  Sveikos mitybos principai kartais atrodo sunkiai integruojami kasdienybėje, o dauguma žmonių įsitikinę, kad natūralus ar sveikas maistas nėra skanus. Sveikos gyvensenos ir maisto ekspertė Rita Šilenskienė griauna šį mitą naujoje leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Pirmas šaukštas“. Joje autorė atskleidžia sveikus receptus, padėsiančius pamažu keisti mitybos įpročius. Pasak autorės, tereikės atsisakyti vos dviejų produktų, kad savijauta pagerėtų akimirksniu.

 • 2017-11-21Debiutinė grožio specialistės Ievos Mitigailienės knyga – makiažo ir grožio filosofijos kokteilis

  Nėra abejonių, kad makiažas – universalus šiuolaikinių moterų atributas. Jis gali neatpažįstamai pakeisti moters išvaizdą, tačiau dažniau tampa švelniu akcentu, paryškinančiu veido bruožus. Debiutinėje, leidyklos „Alma littera“ išleistoje, vizažistės Ievos Mitigailienės knygoje „Makiažo formulės“ sudėtos pagrindinės makiažo subtilybės ir paslaptys, kurios, pasak autorės, leis pajusti makiažo galią bei labiau pasitikėti savimi.  

 • 2017-11-20Sveikos mitybos žinovė Gražina Gum: „Žmonės pradėjo kreipti dėmesį į savo sveikatą“

  Sveiko gyvenimo būdo ekspertė, augalinės ir detoksikacinės mitybos specialistė Gražina Gum sako, kad maistas – didžiulė jėga, skatinanti jaustis energingais ir žvaliais. Medikė įsitikinusi, kad geros sveikatos eliksyras yra tinkama mityba, todėl naujoje, leidyklos „Alma littera“ išleistoje, knygoje „Super sveikata“ atskleidžia organizmo detoksikacijos, geresnės nuotaikos, energijos ir sveikos mitybos receptus. Knygoje, ne tik Lietuvoje, bet ir svetur žinom autorė, dalina patarimus, padėsiančius susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

 • 2017-11-08Debiutinė Liucinos Rimgailės knyga skirta gyvenimu besimėgaujantiems žmonėms

  Sakoma, kad geriausiai žmones galima pažinti ne kur kitur, o virtuvėje. Tuo įsitikinusi ir prieš pusmetį naują desertinę Vilniuje atidariusi Liucina Rimgailė, kuri išleido debiutinę knygą „Saldžios dienos su Liu. Įkvėpimai, darantys mus laimingais“. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje naujoje knygoje autorė dalinasi įžvalgomis ir patarimais, gaminant maistą, skatina pažvelgti į tai kūrybiškai bei atskleidžia dar nepasakotas savo gyvenimo istorijas.

 • 2017-11-07Naujoji E. Umbrasaitės knyga – nepagydomos meilės Prancūzijai rezultatas

  Žurnalistė ir rašytoja Erika Umbrasaitė, beveik prieš dešimtmetį persikėlusi gyventi į Prancūziją, sako supratusi, kad šokoladas, nauja suknelė, gundantis žvilgsnis ar net jaunas meilužis – ne nuodėmė, o tikras gyvenimas. Įveikusi onkologinę ligą, rašytoja tapo įkvepiančiu pavyzdžiu ne tik lietuvėms, bet ir prancūzėms. Leidykla „Alma littera“ išleido naują jos knygą „Prancūzija Mon amour“, kurioje atskleidžiamas bohemiškas prancūzų gyvenimas bei snobiška didmiesčių elegancija.

 • 2017-10-31R. Una naujoje knygoje vaikams žada pašėlusius nuotykius

  Rašytoja Rebeka Una vos prieš kelerius metus išleido debiutinę knygą „Atjunk“, kuri iškart buvo pripažinta geriausia lietuviška metų knyga vaikams ir paaugliams. Per akimirką, iki tol skaitytojams nežinoma rašytoja tapo viena populiariausių lietuviškų knygų vaikams autore. Nauja leidyklos „Alma littera“ išleista knyga „Labas, aš Tadas“ jau dabar vadinama lietuviškąja alternatyva pasaulinėms bestselerių serijoms „Prietrankos dienoraštis“ bei „Nevykelio dienoraštis“.

 • 2017-10-24Žurnalistė Lavija Šurnaitė naujausioje savo knygoje dalinsis optimizmo receptais

  Jei raunatės plaukus dėl nelaimingos meilės, nuolat jaučiatės pavargę ir vis trūksta pasitikėjimo savimi – geros savijautos ir optimizmo paslaptis savo naujausioje knygoje atskleis žurnalistė ir TV laidų vedėja Lavija Šurnaitė. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Optimizmo genas“ žinoma moteris sudėjo įtraukiančias gyvenimiškas istorijas – nuo liūdnų nelaimingos meilės kuriozų iki labai pikantiškų nutikimų „pro rakto skylutę“.

 • 2017-10-18Lietuviškasis Mark‘as Zuckeberg‘as: nebaigęs studijų uždirbo milijoną ir parašė knygą, mokančią verslumo

  Lietuvoje imtis verslo pasiryžta tik patys drąsiausieji. Interneto multimilijonieriumi vadinamas ir su „Facebook“ įkūrėju lyginamas Benediktas Gylys savo pavyzdžiu įrodo, kad turint ryžto ir unikalių idėjų rasti verslo aukso gyslą – įmanoma. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje debiutinėje knygoje „Bitonomija“ jis pasakoja apie savo internetinio verslo pamokas ir klaidas bei pataria skaitytojams, kaip uždirbti pirmąjį milijoną.

 • 2017-10-11Naujoje knygoje „(Ne)tobulos mamos užrašai“ – tikra ir nepakartojama motinystė

  Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių. Natūralu, kad mamoms kyla įvairių minčių, kartais – ne visai malonių. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje psichologės Ramunės Murauskienės knygoje „(Ne)tobulos mamos užrašai“ nedalijami tradiciniai patarimai motinystės tema. Autorė sako, kad šis knyga yra tarsi priminimas, skirtas toms mamoms, kurios pamiršta apie savo gerumą ir atsidavimą.

 • 2017-10-10Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso knygų tematika: nuo romantikos iki virtualaus pasaulio pinklių

  Jau trečius metus iš eilės nepriklausomų ekspertų ir leidyklos „Alma littera“ atstovų komisija rinko geriausią paauglių ir jaunimo literatūros knygą. Leidyklos inicijuotame konkurse šiais metais geriausia tituluota rašytoja Rebeka Una. Šįkart autorė komisijai pristatė rankraštį „Šeštadienį, aštuntą valandą“, kuriame pasakoja apie prestižinėje Kauno gimnazijoje besimokančius jaunuolius. Kartu su nugalėtoja, skelbiamas ir ketvirtasis šalyje paauglių ir jaunimo literatūros konkursas. Savo rankraščius jam visi dalyviai jau gali teikti nuo šių metų spalio 10 d. iki 2018 m. gegužės 1 d.

 • 2017-10-02Aktorė Justė Zinkevičiūtė apie savo debiutinę knyga:„ Tai glausta moteriškumo Biblija kiekvienai iš mūsų“

  Televizijos laidų vedėja, kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė lietuviams yra puikiai žinoma. Jaunos aktorės dienotvarkėje – repeticijos, filmavimai, spektakliai, tačiau toks intensyvumas nesutrukdė jai atsiskleisti visiškai naujame – rašytojos – amplua. J. Zinkevičiūtė prisipažįsta, kad pirmosios knygos rašymas jai pačiai buvo itin netikėtas gyvenimo posūkis. Debiutinėje knygoje „Puodelis kavos prie jūros: skaitiniai kasdieniam įkvėpimui“ aktorė dalinasi savo išgyvenimais, patirtimi ir emocijomis bei pasakoja apie moterų kasdienybę, jūrą, kavą, grožį ir laimę.

 • 2017-09-28D. Štuikienė ir R. Šuščevičiūtė apie bendrą knygą: „Tai buvo laimingai pasibaigusi avantiūra“

  Turbūt kiekvienam pažįstamas jausmas, kai žemė slysta iš po kojų ir atrodo, kad gyvenime kažko trūksta, o visi kiti žmonės – gyvena įdomiau ir laimingiau. Žurnalistė Dovilė Štuikienė kartu su kolege Ramune Šuščevičiūte naujoje knygoje drąsiai ir atvirai parodo, kad buvimas netobulu, liūdnu ar klystančiu žmogumi nėra yda ir primena, kad į savo gyvenimą visuomet galima pažvelgti kitaip. Bendrame, leidyklos „Alma littera“ išleistame, kūrinyje „Prabudimai. Gydančios istorijos“ pristatomos trumpos, taiklios ir autentiškos istorijos apie gyvenimą tiems, kuriems rūpi ne tik jie patys.

 • 2017-09-11Indrė Valantinaitė: „Poezija – tai joga sielai“

  Valantinaitė, žinoma kaip žurnalistė, kultūros laidų autorė ir vedėja, dainininkė bei poetė, prieš penkerius metus Druskininkų poezijos rudenyje pripažinta Jaunąja Jotvinge, sėkmingai tęsia savo kūrybinę veiklą. Iki pusšimčio eilėraščių, parašytų nuo antrosios knygos „Pasakos apie meilę ir kitus žvėris“ pasirodymo, sugulė į leidyklos „Alma littera“ išleistą naują poezijos knygą „Trumpametražiai“.

 • 2017-09-11Populiarioji detektyvų autorė grįžta: pristato šiuolaikišką trilerį apie šeimos paslaptis

  Kultinė amerikiečių detektyvinių trilerių autorė Sandra Brown Lietuvos skaitytojams jau pažįstama – per keturis dešimtmečius trunkančią karjerą autorė parašė daugiau nei 70 knygų, iš kurių beveik pusė buvo išverstos ir į lietuvių kalbą. Naujausioje knygoje „Trintis“ S. Brown išlaiko jai būdingą įtaigų rašymo stilių ir skaitytojus įtraukia į intriguojantį pasakojimą apie paslaptingą žudiką, neįprastą teismo posėdį ir šeimą, atsidūrusią viso to dėmesio centre.

 • 2017-09-01B. ir M. Obamų knygų leidybos teisės patikėtos leidyklai „Alma littera“

  Leidykla „Alma littera“ lietuviškai išleis naujas buvusio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Barako Obamos ir buvusios pirmosios ponios Michelle Obamos knygas.

 • 2017-07-19Gyvenimus keičiantis bestseleris atgijo autentiškuose skaitytojų pasakojimuose

  Turbūt atsimenate legendinę knygą „Paslaptis“, kuri ne tik pateko į XX amžiaus didžiausią įtaką padariusių knygų dešimtuką, bet ir privertė milijonus skaitytojų kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Tačiau, ar žinojote, kad nuo pat jos pasirodymo, ištikimiausi skaitytojai rašytojai Rhondai Byrne rašė laiškus, kuriuose dalinosi savo asmeninėmis patirtimis? Jautriausios ir įdomiausios dešimtmečio istorijos įkvėpė autorę bei paskatino parašyti naują knygą „Kaip Paslaptis pakeitė mano gyvenimą“. Ją lietuviškai išleido leidykla „Alma littera“.

 • 2017-07-12„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

  Tolkieno, J. K. Rowling ir C. S. Lewiso kūriniai įrodė, kad maginės fantastikos žanras gali suburti daugybę skaitytojų. Šiandien geriausi šio žanro kūriniai akimirksniu tampa populiarūs bei sulaukia ne vieno tęsinio. Taip nutiko ir australų kilmės rašytojai Trudi Canavan, kurios trilogija „Juodasis magas“ buvo pripažinta vienu geriausių maginės fantastikos kūrinių per pastarąjį dešimtmetį. Įkvėpta pasaulinės sėkmės, rašytoja pristato naujos trilogijos „Penketo amžius“ pirmąją knygą „Baltoji žynė“, kurią Lietuvoje išleido leidykla „Alma littera“.

 • 2017-06-15S. Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

  Ar kas gali duoti geresnį patarimą visapusiško grožio puoselėjimui už mados pasaulyje bei grožio industrijoje besisukusią ir modelio duoną išbandžiusią merginą? Mados ir sveikos gyvensenos tinklaraštininkė, manekenė, o dabar ir debiutuojanti rašytoja Simona Burbaitė pristato pirmąją savo knygą „Tavo geriausia draugė“. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje autorė atskleidžia mados ir grožio pasaulyje įgytas patirtis ir pamokas, kurias perduoda kitoms Lietuvos moterims.

 • 2017-06-06Dalia Kutraitė grįžta su nauju žanru – šį kartą ėmėsi šmaikštaus ir ironiško romano

  Kaip jautėsi žmonės, kurių likimas buvo padalintas per pusę? Kaip gyveno tie, kurių jaunystę paženklino sovietmečio absurdas, o brandą – naujai atsivėrusi laisvė, kupina nežinomų iššūkių? „Nuodėmes darome nepriklausomai nuo santvarkų ir laikų, kuriais gyvename. Tarp gėrio ir blogio paklysti galima vienodai lengvai – tiek laisvėje, tiek ir nelaisvėje. Ir jokie laikai čia niekuo dėti“, – intriguoja žymi žurnalistė, televizijos laidų vedėja Dalia Kutraitė, skaitytojams pristatanti pirmąjį, leidyklos „Alma littera“ išleistą romaną „Nokstančių bananų kvapas“.

 • 2017-06-05Lietuvių knygą vaikams papuošė Holivudo dėmesio sulaukusio autoriaus iliustracijos

  Ar įsivaizduojate miestelį, kuriame vienu metu gali pamatyti visus keturis metų laikus? Būtent tokį savo naujoje knygoje vaikams ir sukūrė Indrės Pavilonytės bei jos brolio Martyno Pavilonio duetas. I. Pavilonytė sugalvojo neužmirštamą pasaulį ir nuotykį, o M. Pavilonis, kurio iliustracijomis susidomėjo viena didžiausių Holivudo kino kompanijų, visa tai nupiešė. Taip gimė Girios Slėnio miestelis – keista ir ypatinga vieta, į kurią nukelia nauja leidyklos „Alma littera“ išleista knyga „Didžiosios tvoros paslaptis“.